.

.

1 adet/grup Ücretsiz kargo 110*66mm Dikdörtgen Fresnel Lens Odak Uzaklığı 170mm DIY projektör için Yüksek konsantre fresnel lens

1 adet/grup Ücretsiz kargo 110*66mm Dikdörtgen Fresnel Lens Odak Uzaklığı 170mm DIY projektör için Yüksek konsantre fresnel lens

₺ 15.00
₺ 15.79
-5 %

Ürünün miktarı
Stokta

ürün Açıklaması : ürün Fresnel kondensergörünümdikdörtgen Fresnel lens boyutu110*66mmkalınlığı2 MMmalzeme PMMAodak uzaklığı170 MMbüyütme süreleri4-5 kezoptik geçirgenliği92%uygun için : DIY projektör, düz büyüteç, güneş konsantratörü.   farklı türleri farklı productsm üzerinde lensler kullanıldığında, gerektiğinde onlara herhangi bir zamanda bizimle sohbet edin! _________ Önemli açıklama :
DIY için Fresnel Lens satın almak istiyorsanız, basit projektör, bundan önce onları satın aldığınızda Açıklama okuyunuz : ).
eğer umut var olabilir ki zaman DIY basit projektör bir Profesyonel projektör veya umut Profesyonel gibi projetor projeksiyon etkisi, kelimeleri okuyunuz :
büyüteç Fresnel Lens veya kullanıldığında basit DIY projektör olduğunu mal sadece kanıtlayabilirim projeksiyon prensibi, bazı zamanlar nedeniyle parlaklık için Cep telefon ve diğer bazı faktörler zaman DIY Profesyonel projeksiyon etkisi var olamaz, fenomen normaldir, çünkü parlaklık Profesyonel projektör için 200 ~ 300 Watt olduğunu, ama bizim cep telefonu sadece var milliwatts yüzlerce, size anlayış umut nedeni arasındaki boşluğu için DIY ve Profesyonel projektör.
_________ bazı Kişi düştü olacak çok garip : Fresnel Lens Öncesi ve sonrası nedir? 
inşaat için Önce ve sonra Fresnel Lens tüm Lens makinesi olduğunu olabilir pazarda satmak, bu düzeltici ve büyütülmüş görüntü etkisini mükemmel olabilir.
ancak bazı cep telefonu veya PED veya bazı LCD panel can destek tek Fresnel Lens kendiniz seçebilirsiniz böylece. _ uyarı : konumu için Fresnel Lens Önce : bu
yakın kamera lens ve LCD ekran arasında yüklü.
konumu için Fresnel Lens Sonra : Bu ampul arasına Monte edilir ve LCD panel.
_ dostluk ipuçları :
gerektiğinde küçük veya sondaj için Fresnel Lens haline izin, Pürüzsüz tarafında lütfen yüzey Fresnel lens rüptürü zarar görmesini Önlemek için, Trapez düzeltme aralığı izin olacak çok büyük olamaz resim breezing. Fresnel lens basit giriş olduğunu Fresnel lensler hassas optik dereceli akrilik kalıplanmış. bir Fresnel lens yüzeyi içine kalıplanmış birçok dairesel, konsantrik sırtlar. These dairesel sırtlar zigzag Fresnel lens bir vermek veya sawtooth cross-section.Each sawtooth tiny prizma oluşturur. Fresnel lensler verimlilik ve görüntü kalitesi arasında bir uzlaşma vardır. Yüksek oluk yoğunluk daha yüksek kaliteli görüntüler sağlar. while düşük oluk yoğunluk verimleri daha iyi verim. seçerek bu prizmalar için uygun güçler, tasarımcılar odak uzaklığı ve kontrol görüntü tanımlayabilirsiniz kalite. LED büyüteç, fresnel lens güneş enerjisi, arka projeksiyon fresnel ekran, fresnel güneş konsantratör, fresnel büyüteç, kamera fresnel spot ve böylece. gibi erken. yüzyıl (1748), bu geleneksel enerji bulundu kırılma lens sadece oluştu yüzeyde olarak ve kaldırmak çok orta kısmı, ve yüzey korumak eğrilik, oluşan bir ince düz lens, can hala iyi enerji geçirgenliği.

Ürün verisi

kullanım:
optik
Model Numarası:
110-66-170
Odak Uzunluğu:
170mm
Marka Adı:
DOUMOO
malzeme:
Plastik
çap:
110*66 mm
yapı:
1
şekil:
Rectangle
Support customization:
Yes
Packing :
Carton+ foam
Fragile:
No
Size:
110*66 mm
Focal length:
170 mm

En İyi Kalifiye Kategori