.

.

Üst Fırsatlar için Metal Ayarlanabilir Ahır Kapı Taşınabilir El 516 adet LED Sihirli Tüp Işık ve Aynı Boyutta El LED işık

Üst Fırsatlar için Metal Ayarlanabilir Ahır Kapı Taşınabilir El 516 adet LED Sihirli Tüp Işık ve Aynı Boyutta El LED işık

₺ 19.79

Ürünün miktarı
Stokta

MAĞAZAMıZA HOŞGELDINIZ * üst Fırsatlar için Metal Ayarlanabilir Ahır Kapı Taşınabilir El 516 adet LED Sihirli Tüp Işık ve Aynı Boyutta El LED Işıktaşınabilir el için uygun LED sihirli tüp ışık gerekli olan fotoğrafçılar ve video için graphers yerlerde çeşitli çekim her yerde. daha esnek bir şekilde sürekli olarak ışık kaynağı sağlamak ile iki-yaprak barn kapı karşılayan tüm açıları ve görünümleri için kullanıcı. ahır kapı herhangi bir fotoğraf geliştirmek için ideal bir aksesuardır onlar olarak kurulum sağlamak için bir mekanizma şeklini değiştirebilir ve yoğunluğu. kirişin büyüklüğü açılış değiştirerek modifiye edilebilir flaps veya arasındaki mesafeyi gelen ışık kaynağı konu. ahır kapıları menteşeleri üzerinde açısı 180 derece katlanabilir. kurulumu kolay, sadece yerine oturana. için Uygun olan taşınabilir el LED sihirli tüp ışık fotoğrafçılar için gerekli ve her yerde yerlerde çeşitli video graphers çekim.
daha esnek bir şekilde sürekli olarak ışık kaynağı sağlamak ile iki-yaprak barn kapı karşılayan tüm açıları ve görünümleri için kullanıcı.
ahır kapı herhangi bir fotoğraf geliştirmek için ideal bir aksesuardır onlar olarak kurulum sağlamak için bir mekanizma şeklini değiştirebilir ve yoğunluğu.
kirişin büyüklüğü açılış değiştirerek modifiye edilebilir flaps veya arasındaki mesafeyi gelen ışık kaynağı konu. ahır kapıları menteşeleri üzerinde açısı 180 derece katlanabilir.
kurulumu kolay, sadece yerine oturana.
özellikler :
malzeme : Alüminyum alaşım
renk : Siyah
uygunluğu : Çapı 45mm Için taşınabilir el sihirli tüp ışık ve aynı boyutta el LED ışık
ürün Boyutu : 35*12*4.5 cm/13.8*4.7 * 1.8in (Yaprak uzunluğu * Yaprak genişliği * Tüp işık çapı)
ürün Ağırlığı : 277g/9.8 oz
paket Listesi : 1 x Barn kapı
not : Sadece barn kapı dahil.
not : işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ürün verisi

Marka Adı:
Fasdga

En İyi Kalifiye Kategori