.

.

HEROPIE Köpek Eğitmeni 1000 Metre Su Geçirmez Şarj Edilebilir LCD Elektronik Şok Uzaktan Köpek Eğitim Yaka Uzaktan Pet Eğitim Aracı

HEROPIE Köpek Eğitmeni 1000 Metre Su Geçirmez Şarj Edilebilir LCD Elektronik Şok Uzaktan Köpek Eğitim Yaka Uzaktan Pet Eğitim Aracı

₺ 23.00
₺ 23.26
-1 %

Ürünün miktarı
Stokta

açıklama :
1. uzaktan kumanda olarak piller yüklü olduğundan emin Olun. basın uzaktan kumanda düğmesi, LED gösterge ışığı yanacaktır.
2. Checking uzaktan kumanda : uzaktan kumanda üzerindeki düğmeler Basın tarafından tek tek, gösterge ışığı yanacaktır. gösterge ışığı yanmıyor veya loş giderse, pilleri değiştirin.
3. When alıcı bekleme modundayken, alıcı yüklü güç gösterge ışığı yanacaktır. eğer bu yanmıyor veya loş giderse, bu demektir of elektrik pil yeterli değildir, daha sonra şarj etmek için şarj appropriative kullanmanız gerekir.
4. Checking alıcı : statik statik ile test ampul direkleri bağlayın, uzaktan basın düğmeleri tek tek, daha sonra alıcı yayınlayacak statik, duyabiliyorum bir " papa " alıcıdan ses. test ampul direkleri ile bağlı olduğunda, o yanacaktır. her düğme kendi statik modu vardır.
5. Press küçük düğme, alıcı titrer, göndermek için kullanılabilecek master anlamını " izin ".
6. The alıcının statik ve titreşim ustadan düzenine veya niyeti için standı. köpek izin vermelisiniz eğiterek onları bu anlamak ve hatırlamak. her başarılı kontrolünden sonra, pet biliyor izin vermelisiniz yapılmamalıdır ne yapılması gerektiğini ve ne. bir sayıdan sonra olacak pet eğitimler anlamak ne gibi ve sevmiyorum.
7. uygun yaka Uzunluğunu Ayarlayın pet boyun. size olmalıdır doğru gerginlik arasında bir parmak ekleyebilirsiniz.
8. Prepare iyi işler için ödül olarak köpek için bazı çorap. bu eğitim daha iyi bir etki yapacaktır.
9. ankastre yaka toka Açın ve pet yaka boynuna koydu. sıkılığını ayarlayın yaka arasında bir parmak ekleyebilirsiniz böylece.
10. Most evcil ilk yaka giyen de rahatsız hissediyorum. yok olana kadar o zaman fonksiyonları herhangi birini kullanabilirsiniz eminiz hayvan için yaka. statik fonksiyonu pet yanlış işler frenlemek için kullanılır. raslantı kullanmayın veya pet eğlenceli hale getirmek için.
11. sen tarafından sessizce köpek arayabilirsiniz " zayıf titreşim " uzun bir mesafe.
12. bu ürün kullanmak istemiyorsanız, uzaktan kumanda pili almak, pillerin ömrü ömrünü uzatmak amacıyla.
13. alıcı bir titreşim sensörü anahtarı yoktur, eğer sadece tek başına koymak gerekir, daha sonra bunun güç otomatik olarak kapanacaktır.
operasyonel talimatlar :
yaka 1 insert toka Açın ve pet yaka boynuna koydu. sıkılığını ayarlayın yaka arasında bir parmak ekleyebilirsiniz.
2 Çoğu hayvan ilk yaka giyen de rahatsız hissediyorum. kullanmayın kadar o anda şok fonksiyonu eminiz hayvan için yaka. şok pet yanlış işler frenlemek için kullanılır. raslantı kullanmayın veya pet eğlenceli hale getirmek için.
3 sen uzun bir mesafe titreşim tarafından sessizce köpek arayabilirsiniz, veya " B-B " sesi kullanabilirsiniz.

Ürün verisi

fiş tipi:
US, EU, UK, AU
Tipi:
Köpekler
Model Numarası:
Training Collars
malzeme:
Plastik
öğe Türü:
Training Collars
Marka Adı:
PaiPaitek
weight:
350G
application:
dogs training
selling point:
high quanlity
note:
distance will affect the result
delivery time to prepare:
less than four days
quality grade:
A+

En İyi Kalifiye Kategori