• טרי
Ebros ימיים ימיים החוף כחול ים נשיקות כוכב משאלות קרמיקה כלי על מסיבת החוף אירוח מטבח ופינת אוכל Serveware (שותה כוס ספל 18oz, 2)

Ebros ימיים ימיים החוף כחול ים נשיקות כוכב משאלות קרמיקה כלי על מסיבת החוף אירוח מטבח ופינת אוכל Serveware (שותה כוס ספל 18oz,

הערכות:
ILS 38.98

סחורה
זמין.

בתולת ים זה נשיקות כוכב משאלות הספל הוא עשוי באיכות גבוהה קרמיקה חרס.כ. א. פרופ 65 תואם.שלנו באופן מסורתי בעבודת קדרות עשויות באיכות הגבוהה ביותר קרמיקה זמינים וירה בטמפרטורה גבוהה על מנת למקסם את הכוח של קרמיקה, מה שהופך אותם נעלה קרמיקה אחרים בשוק.את הקדרות שלנו הם עמידים יותר בפני סדקים, כתמים ושריטות.שלנו קרמיקה היא מזון בטוח, מכילים עופרת או קדמיום.בתולת ים זה נשיקות כוכב משאלות ספל אמצעים 5.25" גבוה, 5.5 רחב" ו-4" קוטר.הוא שוקל כ-13 גרם.הספל בעל 18 נוזל גרם קיבולת.סמלים של האוקיינוס ומקנים הבלעדי שלנו בת ים נשיקות כוכב משאלות נושאים Serveware אוסף עם מרענן הימי כשרון.המדוייקים להפליא, זה יגרום עוגן serveware חתיכה בעל מבנה כפול קירות קרמיקה חרס.קונספט העיצוב מתחיל עם בתולת הים הזנב בצבע טורקיז כחול ומרחיב את הביטוי בת ים נשיקות Stafish משאלות מודפס על חרס.זה יפה הימי נושאים ספל תכונות האיקונית בת ים הזנב יחד עם חלומי גחמני ביטוי של 'בתולת ים נשיקות כוכב המשאלות'.הספל בעל אקווה כחול צבע לסיים.החלק העליון של הפרצוף הוא חלק אבל התלקחה כמו גלי הים.הפרצוף הזה יפקד שבחים מכל האורחים שלכם ואת בני המשפחה בכל פעם להחזיק את מסיבות או התכנסויות.סמלים של האוקיינוס ומקנים הבלעדי שלנו בת ים נשיקות כוכב משאלות נושאים Serveware אוסף עם מרענן הימי כשרון.המדוייקים להפליא, זה יגרום עוגן serveware חתיכה בעל מבנה כפול קירות קרמיקה חרס.קונספט העיצוב מתחיל עם בתולת הים הזנב בצבע טורקיז כחול ומרחיב את הביטוי בת ים נשיקות Stafish משאלות מודפס על חרס.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!