• טרי
EMF הגנה תליון אלקטרוני EMF הגנה תליון (שחור) השדה האלקטרומגנטי מנטרל & הביולוגיה משפר עם שומאן תהודה Orgone מגן (QuWave Harmonizer תליון QWP2)

EMF הגנה תליון אלקטרוני EMF הגנה תליון (שחור) השדה האלקטרומגנטי מנטרל & הביולוגיה משפר עם שומאן תהודה Orgone מגן (QuWave Harmonizer

הערכות:
ILS 163.50

סחורה
זמין.

פרמיה אלקטרוני סקלרי תליון מספק פעיל EMF הגנה - הרבה יותר יעיל מאשר מיושן, פסיבי תליונים.יוצר סקלר אנרגיה, שומאן תהודה כדי לנטרל את ההשפעות של כוח אלקטרומניע, להגביר את האנרגיה, להפחית מתח, לשפר את הבריאות הכללית ואת רווחתם.מאוד קל משקל - רק 1 גרם - ללבוש את Qu Wave סקלרי תליון סביב הצוואר, על החגורה לולאה, או אפילו בכיס.זמין הבחירה שלך של חמישה צבעים - לבן, שחור, כחול, ורוד, צהוב, מגיע עם סוללה טעון מראש, סוללה נוספת, neckstrap מים, מחזיק מפתחות טבעת חגורה.עשיתי עם טיפול בארה " ב!Qu Wave סקלרי תליון כולל אחריות לשנה ו-כסף בחזרה להבטיח.Qu Wave האלקטרוניים של סקלרי תליון מספק מעולה EMF הגנה עם טכנולוגיית המיקרו ורב-גל פועם פלט.בהרבה מיושן, פסיבי תליונים, את Qu Wave תליון יוצר מגן פקעת של אנרגיה, כי אתה יכול לקחת איתך לכל מקום שאתה הולך.זה מיני סקלרי גנרטור אתה יכול לענוד סביב הצוואר שלך!זה קל סקלרי תליון זמין חמש אפשרויות צבע ומגיע עם אביזרים שימושיים כולל סוללה נוספת, neckstrap מים, מחזיק מפתחות טבעת חגורה.אחריות לשנה כלול גם.עשיתי עם טיפול בארה " ב!.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!