• טרי
RTYG אוסטומיה החגורה למעי הגס חגורת סטומה רפואית תמיכה אוסטומיה בקע חגורת הבטן טראס קלסר עם דחיסה תמיכה Incisional הצפק הגחון בקע מפשעתי 6.25 (גודל : גדול)

RTYG אוסטומיה החגורה למעי הגס חגורת סטומה רפואית תמיכה אוסטומיה בקע חגורת הבטן טראס קלסר עם דחיסה תמיכה Incisional הצפק הגחון

הערכות:
ILS 126.75

סחורה
זמין.

מתכוונן לחץ pad עבור מיקום מדויק דחיסה.עוזר להפחית את הסימפטומים חוזרים ונשנים של היותו מתוח מדי מאמץ.תמיכה ולהפחית את כאבי הבטן, בקע.לובש בטן הלהקה בשלב המוקדם של המבצע ניתן באופן יעיל למנוע את התרחשותם של אוסטומיה בקע.מספק נוחות אכפת לי על אוסטומיה, מתכוונן קסם הקלטת סגרים לספק נוחות מקסימלית כאשר שחוק.אנחנו מבטיחים לספק את השירות הטוב ביותר שלנו לקוחות יקר.מפרט : סוג פריט : אוסטומיה חגורת חומר : בד-צבעים : בז 'אופציונליים גודל : M/L/XL אפשרויות גודל(ס" מ/ב) משקל(גר '/גר') מ '95 x 16 x 8 / 37.4 x 6.3 x 3.1100/3.5 L 105 x 16 x 8 / 41.3 x 6.3 x 3.1120/4.2 XL 115 x 16 x 8 / 45.3 x 6.3 x 3.1130/4.6 ס" מ משקל : כ. 100-130g / 3.5-4.6 עוז רשימת החבילות : 1 x אוסטומיה החגורה ישנם יתרונות רבים לובש חגורת תמיכה עם אוסטומיה קיט.שלנו אוסטומיה חגורת תמיכה בנוי מ גמיש, לנשימה חומר זה בקלות מהלכים עם קווי המתאר של הגוף שלך, ומאפשר לך להוביל פעיל ומרתק אורח חיים ללא דאגה.Olostomy חגורת בטן מיועד למעי הגס בחולים ללבוש על הבטן פיונית לתקן את התיק ולמנוע parastomal בקע ויעיל ימנע את התרחשות מוקדם בקע עבור חולים בתחילת הניתוח.עם שלנו אוסטומיה חגורות תמיכת להגן על urostomy או המעי הגס, באופן מאובטח מחזיק את זה נגד הגוף שלך אז אין פחד את הפאוץ ' עשוי לקבל הוריד ממנו את פיונית מכשיר או נתפס אם זה נתקע למטה.מאפיינים : לחץ מתכוונן כרית עבור מיקום מדויק דחיסה.עוזר להפחית את הסימפטומים חוזרים ונשנים של היותו מתוח מדי מאמץ.תמיכה ולהפחית את כאבי הבטן, בקע.לובש בטן הלהקה בשלב המוקדם של המבצע ניתן באופן יעיל למנוע את התרחשותם של אוסטומיה בקע.מספק נוחות אכפת לי על אוסטומיה, מתכוונן קסם הקלטת סגרים לספק נוחות מקסימלית כאשר שחוק.את ההודעה ייתן לך תשובה בתוך 24 שעות.אני מחויב לעשות כל מה שניתן כדי לפתור את זה.מאז אנחנו משתמשים הבינלאומי לוגיסטיקה, אנחנו בדרך כלל לוקחים 15-21 ימים להעביר.אם אתה לא מקבל את זה בתוך 30 ימים, אנא פנה אלינו בזמן.

פרטים

Item Type:
Ostomy Belt
Material:
Cloth
Color:
Beige
Optional Size:
M/L/XL
Options :
Size(cm/in) :
Weight(g/oz) :
95 x 16 x 8 / 37.4 x 6.3 x 3.1 :
100/3.5 :
105 x 16 x 8 / 41.3 x 6.3 x 3.1 :
120/4.2 :
115 x 16 x 8 / 45.3 x 6.3 x 3.1 :
130/4.6 :
Weight:
Approx. 100-130g / 3.5-4.6oz
Package list:
1 x Ostomy Belt :
There are many benefits to wearing a support belt with your ostomy kit. :
Our ostomy support belt is constructed from a flexible, breathable material that easily moves with the contours of your body, allowing you to lead an active and engaging lifestyle without worry. :
Olostomy abdominal belt is for colostomy patients to wear on the abdominal stoma to fix bag and prevent parastomal hernia and effectively avoids the occurrence of early hernia for patients at the beginning of surgery. :
With Our Ostomy Support Belts protect your urostomy or colostomy bag, securely holding it up and against your body so there is no fear your pouch might get pulled off from your stoma appliance or snagged if it hangs down. :
Features:
Adjustable pressure pad for accurate positioning and compression. Helps reduce symptoms of recurrent overstrain and exertion. Support and reduce the pain from abdominal hernias. Wearing abdominal band in the early stage of operation can effectively avoid the occurrence of ostomy hernia. Provides comfortable care over the ostomy, adjustable magic tape closures provide maximum comfort when worn. :
The message will give you a reply within 24 hours. I am committed to do whatever possible to resolve it.Since we use international logistics, we usually take 15-21 days to deliver. If you do not receive it within 30 days, please contact us in time :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!