• טרי
HEALLILY 6 יח ' הדרכה מלוכלך תחתונים 4 שכבות התינוק משתין אימון מכנסיים רחיץ עמיד במים לשימוש חוזר נאפי Toliet חיתולים עבור הפעוט הרך הנולד (גודל M)

HEALLILY 6 יח ' הדרכה מלוכלך תחתונים 4 שכבות התינוק משתין אימון מכנסיים רחיץ עמיד במים לשימוש חוזר נאפי Toliet חיתולים עבור

הערכות:
ILS 42.13

סחורה
זמין.

מיוצר עם פרמיה חומר כותנה, עמיד, נוח לשימוש.התינוק חיתול החצאית יש חזקה הספיגה , זה יהיה להחזיק את השתן כדי למנוע את הדליפה.שמציעות אלסטי, התינוק תחתונים נוחים, לא צמודים תינוקת בבטן.עדיף להשתמש עם חיתולים הגנה כפולה,לשמור על התינוק שלך יבש, נוח ולישון לאורך כל הלילה.לעזור לתינוק להתפתח טוב פיפי הרגל.מתאים עבור פעילויות חוצות, מותק תמונה, או כל הזדמנויות.תיאור המשחק תינוק חיתול המכנסיים מיוצרים עם פרמיה חומר כותנה, עמיד, נוח לשימוש.התינוק חיתול החצאית יש חזקה הספיגה, זה יהיה להחזיק את השתן כדי למנוע את הדליפה.עדיף להשתמש עם חיתולים הגנה כפולה,לשמור על התינוק שלך יבש, נוח ולישון לאורך כל הלילה.תכונות חומר : כותנה גודל : 19x18cm גודל : 22x20cm גודל : 24x22cm Package כולל 1 סט x 6 יח ' מותק תקצירים.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!