• טרי
HBZGTLAD חדש 10pcs 25mm ריסים מלאכותיים אריזה קופסה לאש תיבות מותאם אישית לוגו מזויף 3d מינק מלקות נצנצים תיק ריק איפור ריסים אחסון (01)

HBZGTLAD חדש 10pcs 25mm ריסים מלאכותיים אריזה קופסה לאש תיבות מותאם אישית לוגו מזויף 3d מינק מלקות נצנצים תיק ריק איפור ריסים

הערכות:
ILS 19.48

סחורה
זמין.

*פונקציה : למנוע את הריסים מלהיות סחוט או פגום, זה נוח לך לאחסן את יפה ריסים מלאכותיים, כך שאתה יכול בקלות לפצות ולשמור אותו נקי.גודל : 120 * 61 * 21mm; משקל : 37.5 g * מטרה : קופסה עבור בנות כדי לאחסן את הריסים, מתאים תיקים, קוסמטיקה, תיקים או ההלבשה שולחנות, מתאים מאוד לנסיעות!לשמור סט אחד במשרד או להשתמש בו לאחר כושר. *נייד משקל : 37.5 g * מטרה : קופסה עבור בנות כדי לאחסן את הריסים, מתאים תיקים, קוסמטיקה, תיקים או ההלבשה שולחנות, מתאים מאוד לנסיעות!לשמור סט אחד במשרד או להשתמש בו לאחר כושר. *נייד משקל : 37.5 g * מטרה : קופסה עבור בנות כדי לאחסן את הריסים, מתאים תיקים, קוסמטיקה, תיקים או ההלבשה שולחנות, מתאים מאוד לנסיעות!לשמור סט אחד במשרד או להשתמש בו לאחר כושר.*נייד & פשוטה : קל לפתוח ולסגור, מתאים לאחסון הריסים שלך וכלים.זה כלי אידיאלי לשימוש מקצועי במכוני יופי וכן לשימוש אישי.העפעפיים הם שקופים, וזה מאוד נוח להציג במהירות ולהציע את הריסים שאתה רוצה.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!