• טרי
ASDDD נייד המשתנות לגברים ונשים בריחת מכנסיים השקית שתן 1000ml לשימוש חוזר איסוף שתן שקית לאוורר שתן אספן עם איסוף שתן שקית שקיות שתן עבור נסיעות (גודל : זכר)

ASDDD נייד המשתנות לגברים ונשים בריחת מכנסיים השקית שתן 1000ml לשימוש חוזר איסוף שתן שקית לאוורר שתן אספן עם איסוף שתן שקית

הערכות:
ILS 138.76

סחורה
זמין.

נוח קבוע מכנסיים, קל ללבוש : שכבה כפולה קבועה מכנסיים, בד כותנה + 3 D רשת לנשימה שכבה, אלסטיות גבוה מעובה רצועת גומי, קל ללבוש.רחב גומייה משמש, גמישות טובה מאוד, זה להשתין בעל המכנסיים לא קל להיות מעוות והוא מתאים שונים המותניים קבוצות.לשימוש חוזר, קל לניקוי.נוזל סיליקון : חומר רך ונוח עור : שאינו רעיל וחסר טעם.גבוה העברה, חומצה ו אלקליות התנגדות, התנגדות בטמפרטורה גבוהה, boilable ו sterilizable, רך, נוח, יציב בטבע, לא קל לעוות, עמיד והיגייני. (. ♥ ᴗ ♥)עבור בריחת שתן, חולים המרותקים למיטה, קשישים, מי קם בלילה הוא לא נוח.אנשים אשר סובלים שלפוחית השתן דליפת או בריחת שתן, זה המשתנה יכול לתת לך את החופש כדי לצאת לתקופות ארוכות יותר. (. ♥ ᴗ ♥)נפלא סיוע יבשת אנשים עם ניידות, הפרעות בדרכי השתן תדירות, לפרסם מבצעים, יש קושי ambulating לשירותים, וכו'.גם נהדר עבור נסיעה קמפינג.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!