• טרי
YINZHI להחליף חלק חילוף, (SIM אחד) מול דיור LCD מסגרת לוח תואם עבור Sony Xperia Z3(שחור) תיקוני טלפונים ניידים חלקים (צבע : שחור)

YINZHI להחליף חלק חילוף, (SIM אחד) מול דיור LCD מסגרת לוח תואם עבור Sony Xperia Z3(שחור) תיקוני טלפונים ניידים חלקים (צבע

הערכות:
ILS 132.45

סחורה
זמין.

איכות חדשה וגבוהה מותג תיקון חלקי עבור הטלפון שלך.חלק זה משמש כדי להחליף את השבורים או לבלתי פריט אחד חדש.כל פריט נבדק והוא במצב טוב לפני משלוח.התאמה מושלמת עם טלפונים.שירות לקוחות : אנו מספקים 24 שעות ביממה מענה מהיר.אם אתה לא 100% מרוצים עם המוצר שלנו ,אנא נפל חופשי לפנות אלינו באמצעות ויהיה לנו העונג לשרת אותך. (SIM אחד) מול דיור LCD מסגרת לוח עבור Sony Xperia Z3(שחור).התאמה מושלמת עם טלפונים.1. איכות גבוהה הקדמי דיור LCD מסגרת לוח חלופי Sony Xperia Z3 (SIM אחד). 2. להחליף את השבורים או לתפעול אחד. 3. כל פריט נבדק והוא במצב טוב לפני משלוח. 4. התקנה מקצועית-מומלץ ביותר.אנחנו לא יהיו אחראים לכל נזק לטלפון הסלולרי שלך/טלפון נייד, כי אתה עלול לגרום במהלך שינוי של חלקי חילוף.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!