• טרי
RENSLAT 12 inch טלפון נייד מסך מקרן, מגבר נייד, מחנאות טיולים Desktop 3D וידאו הסרט זכוכית מגדלת תמיכה טלפונית (צבע : אדום)

RENSLAT 12 inch טלפון נייד מסך מקרן, מגבר נייד, מחנאות טיולים Desktop 3D וידאו הסרט זכוכית מגדלת תמיכה טלפונית (צבע : אדום)

הערכות:
ILS 340.29

סחורה
זמין.

HD מסך תצוגה : פרסנל מסך מראה מאמצת אופטי HD זום הטכנולוגיה, אשר יכול להגדיל HD על ידי 3 או 4 פעמים, ביעילות מניעת קרינה שנוצרו על ידי הטלפון הנייד.הזזה עיצוב : למתוח את סיליקון סיבוב כפתור, ולאחר מכן מופיע המסך.הזזה זה מצב מסך עוזר להגן על המסך, זה יותר מתאים להובלה.פעולה פשוטה : המסך מגבר מכפיל את גודל המסך, כך שתוכל להפיק את המרב של סרטים, קטעי וידאו HD שלך טלפון חכם.להוסיף מקלדת Bluetooth ולהשתמש בו כדי לנגן HD.באיכות גבוהה חומרים : פלסטיק ABS ו פרסנל מראה, חזק ועמיד, אפילו הגדרה גבוהה.להעלות מסגרת מתכווננת זווית מבט.ללא להחליק משטח סיליקון מגן ומייצב את הטלפון.תאימות מעולה : אם אתה בעד טלפון, מקרן מסך זכוכית מגדלת ניתן להשתמש בו עם המכשיר שלך. 3 D חזותי הנאה יכול למנוע עייפות חזותית. 1. HD מסך תצוגה : פרסנל מסך מראה מאמצת אופטי HD זום הטכנולוגיה, אשר יכול להגדיל HD על ידי 3 או 4 פעמים, ביעילות מניעת קרינה שנוצרו על ידי הטלפון הנייד.2. הזזה עיצוב : למתוח את סיליקון סיבוב כפתור, ולאחר מכן מופיע המסך.הזזה זה מצב מסך עוזר להגן על המסך, זה יותר מתאים להובלה.3. פעולה פשוטה : המסך מגבר מכפיל את גודל המסך, כך שתוכל להפיק את המרב של סרטים, קטעי וידאו HD שלך טלפון חכם.להוסיף מקלדת Bluetooth ולהשתמש בו כדי לנגן HD.4. באיכות גבוהה חומרים : פלסטיק ABS ו פרסנל מראה, חזק ועמיד, אפילו הגדרה גבוהה.להעלות מסגרת מתכווננת זווית מבט.ללא להחליק משטח סיליקון מגן ומייצב את הטלפון.5. תאימות מעולה : אם אתה בעד טלפון, מקרן מסך זכוכית מגדלת ניתן להשתמש בו עם המכשיר שלך. 3 D חזותי הנאה יכול למנוע עייפות חזותית.מפרט : חומר : פלסטיק ABS + פיניקס lens Magnification : 3-4 times Functions : הגברה, הגנה על העין, הגנה מפני קרינה, לעמוד holder Product גודל : 260 * 174 * 9mm Color : שחור, לבן, Red Packing : 1x מסך זכוכית מגדלת(למעט טלפונים ניידים ואביזרים אחרים).

פרטים

Material:
ABS plastic + Phoenix lens
Magnification:
3-4 times
Functions:
amplification, eye protection, radiation protection, stand holder
Product size:
260 * 174 * 9mm
Color:
Black, White, Red
Packing:
1x screen magnifier(Excluding mobile phones and other props) :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!