• טרי
ZSH קעקוע מכונת העברת עם 10 דפים קעקוע העברת נייר - נייד קעקוע העברת מכונה מדפסת תרמית מכונת צילום מדפסת קעקוע אספקה

ZSH קעקוע מכונת העברת עם 10 דפים קעקוע העברת נייר - נייד קעקוע העברת מכונה מדפסת תרמית מכונת צילום מדפסת קעקוע אספקה

הערכות:
ILS 29.25

סחורה
זמין.

✅ביצועים יציבים שלנו-קעקוע תרמי מכונת צילום מדפסת עשוי באיכות גבוהה חומר ABS, בטוח ועמיד.לכן, זה יכול להיות בשימוש במשך זמן רב.את הצילום יש מהירות העברה, מהירות, רעש נמוך, חום נמוך, וביצועים יציבים. ✅מקצועי מתכוונן תמונה או רזולוציה איכותית.עבור העתקת מראה רגיל להעתיק עם התחממות אזהרה, אתה יכול לבחור בין מראה, תמונה, ושני חושך (i ו-II) הגדרות כדי להתאים את התבנית להעתיק. ✅Multi-פונקציה-תרמי זה צילום תבנית מדפסת יש 5 כפתורים, אשר יכול לממש פונקציות מרובות, כולל להעתיק שיטה, רזולוציה, עומק, וכו'.הקעקוע מדפסת תרמית יכולה לספק מהירות העברת מהירות עם מעט מאוד רעש.לשטר זה הוא בחירה מצוינת. ✅קל משקל ונוח-המשקל של הקעקוע תרמי הצילום הוא רק 1.6 ק " ג/3.5 קילו.קל וקומפקטי, קל לנשיאה, המכונה ייתן 10 גיליונות של נייר העברת בחינם. ✅להבטיח את שביעות רצון-אנו מחויבים לספק לך את השירות הטוב ביותר.אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה עם תרמי תבנית, מכונת צילום, אנא אל תהסס לפנות אלינו.אנחנו יכולים להחזיר או להחליף את קעקוע מכונת העברת בשבילך.מפרט : חומר : ABSFile גודל : A5-A4 Recording מצב : TPHPower אספקה : AC 110 V-220 VPower הצריכה : המתנה 5 WFrequency : 50 Size : approx. 28*22*8cm/11.0*8.6*3.1 inches How להשתמש קעקוע מכונת העברת : 1. בחר את תבנית והקלידו על פיסת נייר לבן.2. לכבות את המכונה.3. פתח את נייר העברת הכיסוי.4. הנח את הצד הצהוב של נייר שעווה לתוך נייר העברת מפרצון.5. לשים את מודפס דפוס לתוך מזין המסמכים.7. להגדיר את מצב העתקה.8. לחץ על לחצן העתק.פנל הפעלה מבוא : מראה : מפתח כדי לעבור בין שני מצבי תאורה.עותק ראי רגילים להעתיק.כאשר המראה להעתיק פונקציה זו מופעלת, המראה המנורה עובד.החושך 1 : להגדיר את העתקת המסמך עם החושך 1. כאשר עומק 1 הוא עובד, עומק 2 מבוטלת.החושך 2 : להגדיר את העתקת המסמך עם החושך 2. כאשר עומק 2 הוא עובד, עומק 1 מבוטלת.העתק : המפתח הוא להתחיל את פונקצית העתקה.עצור : המפתח הוא כדי לעצור את פונקצית העתקה.כוח : האור, כדי לציין כי המכשיר מוכן לעבודה.שגיאה : אור מציין כי אירעה שגיאה על המכונה.כאשר TPH התחמם, האור קדימה.חבילה : 1*העברת machine1*כוח adapter1*המשתמש Manual1*קעקוע העברת נייר.

פרטים

Material:
ABS
File size:
A5-A4
Recording mode:
TPH
Power supply:
AC 110V-220V
Power consumption:
standby 5W
Frequency:
50
Size:
approx. 28*22*8cm/11.0*8.6*3.1 inches
How to use the tattoo transfer machine:
1. Choose the pattern you like and type on a piece of white paper. :
2. Turn on the machine. :
3. Open the transfer paper cover. :
4. Put the yellow side of the wax paper into the transfer paper inlet. :
5. Put the printed pattern into the document feeder. :
7. Set the copy mode. :
8. Press the copy button. :
Operation panel introduction:
Mirror:
key to switch between two light conditions. Mirror copy and ordinary copy. When the mirror copy function is activated, the mirror lamp works.
Darkness 1:
Set the copied document with Darkness 1. When depth 1 is working, depth 2 is off.
Darkness 2:
Set the copied document with Darkness 2. When depth 2 is working, depth 1 is off.
Copy:
The key is to start the copy function.
Stop:
The key is to stop the copy function.
Power:
The light is on to indicate that the machine is ready to work.
Error:
The light indicates that an error has occurred on the machine. When the TPH is overheated, the light will come on.
Package:
1*transfer machine :
1*power adapter :
1*User Manual :
1*Tattoo transfer paper :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!