• טרי
שולחנות Xinjin חיתול עריסה מתקפלת אכפת לי היילוד לגעת תחנת רב תכליתי עיסוי תינוקות משתנה חיתול בגדים הגמר חיזוק

שולחנות Xinjin חיתול עריסה מתקפלת אכפת לי היילוד לגעת תחנת רב תכליתי עיסוי תינוקות משתנה חיתול בגדים הגמר חיזוק

הערכות:
ILS 44.98

סחורה
זמין.

מתקפל שולחן החתלה : בקלות לקפל אותו אם תסיימו את כל המשימות!עם את החלל עיצוב חיסכון, אתה יכול לאחסן אותו מאחורי הדלת.זה יהפוך את החיים שלך קצת יותר קל עבור ההורים.גדולה שטח אחסון : מצויד עם תיבות אחסון בצד השולחן, אתה יכול למקם חיתולים, מגבות ושאר אביזרים בצורה נוחה. 2 ב-1 רב-תכליתי שימוש : זה לא רק תינוק, שידת החתלה, אבל יכול לשמש גם עיסוי התינוק שולחן, כמו גם.עיצוב ידידותי למשתמש : זה תוכנן בגובה המתאים של ההורה כדי למנוע אמא חזרה הכאבים מ כריעה או כיפוף בעת החלפת חיתולים לתינוקות.העמיק בצד מעקה : העמיק, מעובה על הצדדים כדי למנוע מהתינוק להתגלגל למטה, תוכנן במיוחד על בטיחות התינוק. ●מפרט : - שם המוצר : בייבי שינוי תחנות - חומר : צינור פלדה+בד אוקספורד - מתאים לתינוקות 0-3 שנים ●תכונות : - מתאים 0-3 שנים - גובה אידיאלי עבור טיפול של התינוק שלך הבלגן - קומפקטי עיצוב מתקפל לאחסון קל - משמש משתנה שולחן שולחן עיסוי לתינוקות - לא עוד כיפוף להחליף חיתול או עיסוי לתינוקות - מצויד עם 3 תאים בצד השולחן עבור גישה קלה של חיתולים, מגבות וכל שאר האביזרים ●הערה : 1.שלנו גודל המוצר הוא מדידה ידנית, ייתכנו שגיאות; עקב גורמים כגון תאורה, תצוגה, ייתכנו הבדלים קלים בין הצבע המקורי של התמונה לבין המוצר; עיין סחורות שהתקבלו. 2.שלנו, זמן המשלוח הוא בדרך כלל 10 עד 20 ימים.אם לא קיבלת את הסחורה בתוך 30 ימים, אנא פנה אלינו בזמן. 3.אם אתה נתקל בבעיות כלשהן במהלך תהליך הרכישה או בזמן ההתקנה, השימוש, אנא פנה אלינו בזמן, נענה לך בהקדם האפשרי.

פרטים

- Product name:
Baby Changing Stations
- Material:
steel pipe+oxford fabric
- Suitable for babies 0-3 years old :
●Features:
- Suitable for 0-3 years old :
- Ideal height for handling your baby's mess :
- Compact folding design for easy storage :
- Used as changing table and massage table for babies :
- No more bending to change diaper or massage for babies :
- Equipped with 3 compartments aside the table for easy access of diapers, towels and any other accessories :
●Note:
1.Our product size is manual measurement, there may be errors; due to factors such as lighting and display, there may be slight differences between the actual color of the image and the product; please refer to the goods received. :
2.Our delivery time is generally 10 to 20 days. If you have not received the goods within 30 days, please contact us in time. :
3.If you encounter any problems during the purchase process or during the installation and use, please contact us in time, we will answer you as soon as possible. :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!