• טרי
הוא מתאים בגיל העמידה וקשישים להשתמש בדלי רגל רגל רגל אמבטיה של ייעודי רגל אמבטיה המכשיר רגל אמבט ג 'קוזי לרגליים המכשיר רגל Yutouya רגל אמבטיה יחידת כף הרגל כף הרגל אמב?

הוא מתאים בגיל העמידה וקשישים להשתמש בדלי רגל רגל רגל אמבטיה של ייעודי רגל אמבטיה המכשיר רגל אמבט ג 'קוזי לרגליים המכשיר רגל

הערכות:
ILS 42.60

סחורה
זמין.

▲ עמוק עיצוב, עמוק מים יכולים לספוג את כל הרגל. ▲ פנימי גודל 39 X29 X26 CM.זה מתאים למגוון רחב מטר רוחב מבוגרים. ▲ הוא עשוי מעץ, זה הוא הטוב ביותר פדיקור, ניקוי רעלים, עיסוי או טיפוח כף הרגל,. ▲ הקיר הפנימי של תפור חלקה, נזילת מים, לחות, אין קורוזיה. ▲ [נייד] עץ הרגל אמבטיה חבית. ▲▲▲ רגל האוטובוס, מרגיע את השרירים, חלק עייפות, נוטים לשכוח את הגוף, זה עוזר כדי להקל.בזמן ידאג לך בית נוח, הרגל אמבט יעזור מחזור הדם שלך.מים חמים מחמם את הרגליים הקרות, רטט מרגיע את השרירים, הגידים, הרצועות.קצף נקי, טרי, בעת ניקוי רעלים, בבקשה להרגיש את החום של המים.עיסוי כף הרגל ספא הוא אידיאלי עבור אנשים שיש בעיה עם הרגל.חומר ★ : עץ material The מים רמה : 26 CM על גבי◆ עבה של Barerufupu הוא קבוע, שם הוא מחוספס ועמיד, חלודה, קשה לשבור, נפל חזק◆ בריא רגל אמבטיה - גראס טוב יותר של הרגל, יותר טיפול מקיף, כדי להפחית את הלחץ על המפרקים חשופים, להפחית עייפות.◆ כדי להקל על התסמינים הבאים.סחרחורת, כאב ראש, קשחת חוליות צווארית, השמנת יתר, נדודי שינה, עייפות, קור, כאבי גב תחתון, Ashitsu, דלקת מפרקים שגרונית, אי ספיקת כליות◆ בריאות טיפול של כף הרגל - אביב להשרות את הרגליים, להעלות את השמש כדי לייצב; הקיץ רגל, הקיץ של לחות תהיה מסוגל להרתיח; לספוג את הנפילה של הרגליים, הריאות, המעיים; החורף רגל, d'Antinwarming[הערה] עבור מוצרים עשויים עץ טבעי, המרקם אין זה מקרה שבו התמונה מעט שונה.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!