• טרי
Alpine אוטומטי יד Sanitizer Dispenser - ללא מגע סבון מפיץ חדר אמבטיה, מסעדה, בית חולים, בית ספר, בית מלון, מטבח - 1200mL נוזלי, ג ' ל (חבילה של 2)

Alpine אוטומטי יד Sanitizer Dispenser - ללא מגע סבון מפיץ חדר אמבטיה, מסעדה, בית חולים, בית ספר, בית מלון, מטבח - 1200mL נוזלי,

הערכות:
ILS 112.48

סחורה
זמין.

✔️TOUCHLESS SOAP DISPENSER : אלפיני אוטומטי Sanitizer Dispenser עושה את זה פשוט וקל לקבל זריקה של חומר מחטא מבלי לגעת, לסחוט או לשאוב מפיץ.זה מתוכנן עם חכם חיישן תנועה עבור הסכום המדויק הדרוש על הפקודה שלך. ✔️אתה בוחר איך להשתמש : אלפיני אוניברסלי סבון מיכל יכול לשמש מטבח, חדר אמבטיה, מוסך, מרפסת, בכיתה, במשרד, שדה תעופה, מלון, מסעדה, בית חולים, בית ספר, אוניברסיטה, סופרמרקט, מסחר, פנימי, חיצוני, והוא עובד עם כל נוזל / ג ' ל חיטוי שאתה רוצה.מחזיק 1200ml טנק זה מבטל את הטרחה של כל הזמן למילוי מחדש את מתקן, דבר אחד פחות לדאוג בקשר עם אלפיני. ✔️קיר רכוב או על מעמד : אלפיני hands-Free דיספנסר סבון יכול להיות קיר רכוב (אביזרים כלולים) או לעמוד רכוב וזה עובד עם רוב אוניברסלי עומד במיוחד עם אלפין תעשיות החיטוי עומד, נסה את זה !!. ✔️סוללה & מתאם פעלו שלנו אלקטרונית הכבדות Soap Dispenser דורש (4) 4 C סוללות לטווח ארוך שימוש (לא כלול) או 6 V מתאם אפילו לטווח ארוך שימוש (נמכר בנפרד).אתה מעדיף סוללות או מתאם?.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!