• טרי
מקיטה GRH01ZW 40V max XGT AWS מסוגל Brushless ליתיום-יון 1-1/8. אלחוטי AVT רוטרי פטיש עם חולץ אבק, מקבל SDS-MAX, ירכתיים ביטים (כלי בלבד)

מקיטה GRH01ZW 40V max XGT AWS מסוגל Brushless ליתיום-יון 1-1/8. אלחוטי AVT רוטרי פטיש עם חולץ אבק, מקבל SDS-MAX, ירכתיים ביטים

הערכות:
ILS 958.50

סחורה
זמין.

XGT טכנולוגיה מספק עד 135 של 3/8 ב.חורים באמצעות טעונה 40 V XGT 4 אה הסוללה.בלם חשמלי מאפשר הכלי למקם אותם מחדש מהר יותר על יעילות מקסימלית.את 40 V max XGT Brushless 1-1/8.AVT רוטרי פטיש (GRH01 ZW, הכלי היחיד) הוא אלחוטי בטון הפתרון מיועד עומס כבד יישומים.זה מספק את כוח, מהירות, זמן ריצה על פתול דורש, ללא כבל.XGT טכנולוגיה מספק עד 135 של 3/8 ב.חורים לכל תשלום בעת שימוש אחד 40 V max XGT 4 אה סוללה (נמכר בנפרד).את GRH01 ZW תכונות מהירות קבועה שליטה אשר חל כוח נוסף תחת עומס לקבלת ביצועים מיטביים.זה כולל גם פעיל משוב-טכנולוגיית חישה (AFT), אשר אלקטרונית מכבה את המנוע. אם הסיבוב של החלק נאלץ פתאום להפסיק, אנטי רטט Technology (AVT) מופחת רטט.יותר מאשר רק מרופד לטפל, AVT היא פנימית משקל נגד המשתמשת בלחץ אוויר כדי להעביר משקל בוכנות בכיוון ההפוך של הכונן בוכנה פעיל להפחית את הרטט.בנוסף, את הרטט קליטת חזרה אחיזה, ידית צד נוסף להפחית את הרטט.להגברת עמידות בתנאים קשים אתר עבודה תנאים קיצוניים טכנולוגיית הגנה (XPT) מתוכנן שיפור אבק, עמידות במים.רוטרי, האמר שאיבת אבק יכולת עם אושה טבלה 1 תואם על לוח HEPA אבק extractor מצורף או עצמאי עם Auto-להתחיל מערכת אלחוטית (AWS).AWS משתמש בטכנולוגיית Bluetooth אלחוטית כוח-כוח-off תקשורת בין מצויד כלי ואבק extractor.פעם אחת מחובר באמצעות AWS, את AWS מצויד אבק extractor תופעל באופן אוטומטי או של AWS ציוד אלחוטי הכלי מתחיל או מפסיק, פועל רק כאשר הכלי נמצא בשימוש.זה מגביר את הפרודוקטיביות על טעינה אחת ומפחית רעש מתמשך בעבודה או אתר העבודה.מקור כוח : מקיטה-נבנה brushless motor יחד עם 40 V max XGT סוללה לשלב כדי לספק את ביצועי כוח נדרש בשביל עומס כבד יישום לצאת חכם : קבוע בקרת מהירות אוטומטית חל כוח נוסף תחת עומס לקבלת ביצועים מיטביים.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!