• טרי
AMZ נחמד חירום-רדיו,2000mAh נייד מזג אוויר סולארי הקשר עם היד קראנק,חיישן תנועה קריאה מנורת LED פנס,SOS אזעקה,מטען לטלפון נייד,AM/FM/NOAA

AMZ נחמד חירום-רדיו,2000mAh נייד מזג אוויר סולארי הקשר עם היד קראנק,חיישן תנועה קריאה מנורת LED פנס,SOS אזעקה,מטען לטלפון

הערכות:
ILS 95.85

סחורה
זמין.

ღ 【לחפש ערוצים אוטומטית】 .. לגמרי לשחרר את הידיים שלך ומאוד לקצר את הזמן, לחפש במהירות ערוצי לשמור באופן אוטומטי את כל תחנות הרדיו עם אותות, ללא מדריך אחסון.בפעם הבאה שתשתמש FM או AM תפקוד, אתה לא צריך לחפש ערוצים באופן אוטומטי שוב.מהר לחץ על לחצן 'הפעל', כל הערוצים שנשמרו יכול לבחור להקשיב.עוצמה פונקציה עולה בהרבה על רדיו מסורתי. ღ 【טעינה 3 דרכים】 אין חשמל?אין דאגות.הודות 3 שיטות טעינה, העצמי מופעל הרדיו הוא תמיד מוכן ללכת!עוצמה 1000/2000 מיליאמפר הסוללה ניתן לטעון באמצעות טיפוסי-C כבל USB, פנל סולארי, או בידי קראנק.שלוש שיטות טעינה יספקו את הרדיו עם רציף וללא הפרעה אספקת חשמל שונים בהזדמנויות שונות. ღ 【עמיד רדיו לשעת חירום】SOS אזעקה מוכנים כאשר אתה זקוק לו ביותר.הטבע אינו צפוי, אבל אתה יכול להיות ערוך ומוכן מול הזעם שלה.בשנים האחרונות, שלנו חירום רדיו עזר לאלפי ארה " ב אזרחים לעבור את הוריקן, טורנדו, סופת שלגים העונה.את עיצוב מחוספס הוא גם עמיד וחסין מים, והוא יכול לעמוד לתנאים הקשים ביותר.מפרט : טווח תדרים : AM522-1620 Khz / FM 87.5-108 MHz Dimensions : 166x78x52mm Weight : 374/400g Power הצריכה : 5 W(מקס)סוללה : מובנית 2000m Ah Color : Yellow Thank שבחרתם לקנות בחנות הזו.אני מאוד שמח שיש לך לתת לנו את האמון שלך.הלכנו בנחת בעולם יפה.תן לעצמך לדלג מעל gracefully Stumble.ההרים של השנים צברו תהפוכות, האביב של החיים נשטף עם בהירות, את heart Ling של פרחים וצמחים מלאים עם ניחוח.השמש היא כל כך חמה!אני מאחל לך יום טוב בכל יום.

פרטים

Frequency range:
AM522-1620Khz / FM 87.5-108MHz
Dimensions:
166x78x52mm
Weight:
374/400g
Power consumption:
5W(MAX)
Battery:
Built in 2000mAh
Color:
Yellow
Thank you for choosing to shop in this store. I am very happy that you give us your trust. :
We walked leisurely in a beautiful world. Let yourself leap over gracefully :
Stumble. The mountains of the years have accumulated vicissitudes, the spring of life is washed with clarity, and the heart :
Ling's flowers and plants are filled with fragrance. The sun is so warm! I wish you a good day every day. :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!