• טרי
HDIIEHF חדש 14 אינץ מסך 3D מגבר נייד טלפון זכוכית מגדלת HD לעמוד על וידאו קיפול מסך מוגדל עיניים הגנת מחזיק (צבע : שחור)

HDIIEHF חדש 14 אינץ מסך 3D מגבר נייד טלפון זכוכית מגדלת HD לעמוד על וידאו קיפול מסך מוגדל עיניים הגנת מחזיק (צבע : שחור)

הערכות:
ILS 343.85

סחורה
זמין.

מושלם חוויית צפייה : מעצים את הטלפון החכם שלך עם מסך תצוגה 2 עד 3 פעמים כדי לעשות את זה קל יותר לראות סרטים, קטעי וידאו, או חדשות על הטלפון שלך.אוניברסלי תאימות : זה מגדיל מסך הוא כמעט אוניברסלי.זה יכול להגדיל את התצוגה של הטלפון הנייד שלך כדי 8.0 אינץ,. 3 D אפקט הגנה מפני קרינה : קח HD זום אופטי בטכנולוגיה, עור PU + מסך 3 D, 3 D הנאה חזותית.למנוע ביעילות את הקרינה שנוצר על ידי הטלפון הנייד כדי לפגוע בגוף האדם.מתנה נהדרת : זה יכול להיות גם מתוק מתנה עבור סבא וסבתא שלך אם יש להם בעיות קריאה או מכשיר המשפר תמונות, כך שהם יכולים להציג את התמונה הם אהובים.אתה יכול לתת את זה נוער בנות או ילדים, לשפר את instragram המשחק!.נוחות : קל משקל ונייד.סופר רזה כאשר מקופל והוא יכול להתבצע סביב הארנק או התיק בקלות.לשאת אותו איתך לכל אירוע - בתוך הבית, קמפינג, בדרכים, פנאי, וכו'.אנו מאמינים כי תוכלו להתרשם שלנו עמיד מוצרים באיכות גבוהה!. 14 אינץ 3 D מסך זכוכית מגדלת - טלפון סלולארי HD מסך Enlarger הסרט מגבר זכוכית מגדלת עם דוכן מתקפלת-עבור כל ניידים אחרים Phones More ויותר אנשים משתמשים בטלפונים חכמים כדי לצפות בקטעי וידאו או בסרטים, לעומת זאת, זה הופך להיות ממש לא נוח לצפות במסך קטן, לתקופות ממושכות של זמן, זה יכול לגרום נזק אפילו את החזון שלך.אם לעתים קרובות אתה לצפות בקטעי וידאו וסרטים ואתה עייף של נוחות בוהה במסך קטן, שלנו מגדיל מסך הוא מושלם בשבילך.מפרט מוצר : 1. מושלם חוויית צפייה : מעצים את הטלפון החכם שלך עם מסך תצוגה 2 עד 3 פעמים כדי לעשות את זה קל יותר לראות סרטים, קטעי וידאו, או חדשות על הטלפון שלך.2. אוניברסלי תאימות : זה מגדיל מסך הוא כמעט אוניברסלי.זה יכול להגדיל את התצוגה של הטלפון הנייד שלך כדי 8.0 ס " מ, 3. 3 D אפקט הגנה מפני קרינה : קח HD זום אופטי בטכנולוגיה, עור PU + מסך 3 D, 3 D הנאה חזותית.למנוע ביעילות את הקרינה שנוצר על ידי הטלפון הנייד כדי לפגוע בגוף האדם.4. מתנה נהדרת : זה יכול להיות גם מתוק מתנה עבור סבא וסבתא שלך אם יש להם בעיות קריאה או מכשיר המשפר תמונות, כך שהם יכולים להציג את התמונה הם אהובים.אתה יכול לתת את זה נוער בנות או ילדים, לשפר את instragram המשחק!5. נוחות : קל משקל ונייד.סופר רזה כאשר מקופל והוא יכול להתבצע סביב הארנק או התיק בקלות.לשאת אותו איתך לכל אירוע - בתוך הבית, קמפינג, בדרכים, פנאי, וכו'.אנו מאמינים כי תוכלו להתרשם שלנו עמיד מוצרים באיכות גבוהה!חבילה כוללת : 1 x טלפון מסך זכוכית מגדלת (14")(למעט טלפונים ניידים ואביזרים אחרים).

פרטים

1. Perfect Viewing Experience:
Magnifies your smartphone screen display 2 to 3 times to make it easier to watch movies, videos, or news on your phone.
2. Universal Compatibility:
This screen magnifier is almost universal. It can enlarge the display of your cell phone to 8.0 inch,
3. 3D Effect And Radiation Protection:
Take HD zoom optical technology, PU leather + 3D screen, 3D visual enjoyment. Effectively prevent the radiation generated by the mobile phone to harming the human body.
4. Great Gift:
This would also be a sweet gift for your grandparents if they have trouble reading or would like a device that enhances images so that they can view the picture of they loved ones. You can give it to teen girls or kids, improve their instragram game!
5. Convenience:
Light weight and portable. Super slim when folded and can be carried around in purse or bag easily.Carry it with you for all occasions - indoors, camping, on the go, leisure, etc.We believe that you will be impressed with our durable and high quality products!
Package Include:
1 x Phone Screen Magnifier (14)(Excluding mobile phones and other props) :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!