• טרי
YYDMBH כלב וחתול קערות קרמיקה מחמד קערה חתול גור האכלה אספקה כפולה מחמד קערות מזון לכלבים מים מזין הכלב אביזרים עמידים צבע מרובות אפשרות (צבע : ורוד כפול, גודל : M 15.5 ס מ)

YYDMBH כלב וחתול קערות קרמיקה מחמד קערה חתול גור האכלה אספקה כפולה מחמד קערות מזון לכלבים מים מזין הכלב אביזרים עמידים צבע

הערכות:
ILS 154.94

סחורה
זמין.

זו קבוצה של חיות מחמד הכלים הוא הכרחי עבור כלבים, חתולים ועוד כל מיני חיות.ממליץ לכל מי שרוצה לשמור על מזון / מים בפינה שלו, הכלב או החתול נקי.כל החלקים של מזין כולל קערות של כלבים, כמו גם למעלה ולמטה אגנים 100% מדיח כלים בטוחים,אשר אינו רעיל, בטוח חיית המחמד שלך.העלאת רמת חתול קערות אוכל מתאימים לעיכול, זה עוזר חתול לבלוע בקלות רבה יותר, להקל על שלה מדי פעם הקאות.החתול קערות אוכל הם נתיק, קל לקחת אותו לשטוף ולשמור על ניקיון.מה עוד, זה גם נוח להוסיף מים או מזון.מתאים לחתולים של ארבעה גילאים שונים : 2 חודשים חתולים-2 שנים ושוב.אין דרישה עבור גיל החתול, ושימוש זמן ארוך מאוד.חתול צריך רק מאכיל החתול הזה.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!