• טרי
ZHGYD מיני נייד הכלב חיית המחמד בקבוק מים כלבלב קטן כלבי צ ' יוואווה נסיעות לשתות קערה ציוד לחיות מחמד מתקן המים מזין את הדברים (צבע : צהוב, גודל : גודל אחד)

ZHGYD מיני נייד הכלב חיית המחמד בקבוק מים כלבלב קטן כלבי צ ' יוואווה נסיעות לשתות קערה ציוד לחיות מחמד מתקן המים מזין את הדברים

הערכות:
ILS 458.49

סחורה
זמין.

1.[2 ב 1 עיצוב] - זה רב תכליתיים מחמד בקבוק מים יכול להיות לא רק מים מזין, אלא גם לחיות מחמד קקי תיק מתקן, מה שהופך חיות מחמד נוח יותר במהלך פעילויות חוצות. 2.[בטוח &] - עשוי באיכות מזון חומר ABS, בטוח ועמיד.במגירה-סוג הכיור עיצוב יכול לחסוך מקום, למנוע אבק מלהיכנס ולשמור על מים נקיים וטריים. 3.[אחד-המפתח. מתג] - לחיצה על מתג כפתור כדי למלא מים, שחרור כדי לעצור את המים.זה גם מאפשר תוספת מים זורמים בחזרה לתוך הבקבוק כמו לחץ לחיצה ממושכת על לחצן ולהקים את הגביע. 4.[קל להתקנה] - לחיות מחמד מתקן המים הוא קל להתקנה, אטום ספירלת הטבעת lock עיצוב לוודא שהכלב בקבוק המים אינו דליפה כלל.וכל חלק יכול להיות מפורקים בקלות לניקוי. 5.[יישום רחב] - זה מושלם נייד הכלב נסיעות בקבוק מים עבור חיות מחמד, אשר מספק את צמא חיות מחמד עם 250ml / 8.5 עוז מים נקיים תוך כדי הליכה, טיולים ופעילויות חוצות אחרות. 1.[2 ב 1 עיצוב] - זה רב תכליתיים מחמד בקבוק מים יכול להיות לא רק מים מזין, אלא גם לחיות מחמד קקי תיק מתקן, מה שהופך חיות מחמד נוח יותר במהלך פעילויות חוצות.2.[בטוח & ] - עשוי באיכות מזון חומר ABS, , בטוח ועמיד.במגירה-סוג הכיור עיצוב יכול לחסוך מקום, למנוע אבק מלהיכנס ולשמור על מים נקיים וטריים.3.[אחד-המפתח. מתג] - לחיצה על מתג כפתור כדי למלא מים, שחרור כדי לעצור את המים.זה גם מאפשר תוספת מים זורמים בחזרה לתוך הבקבוק כמו לחץ לחיצה ממושכת על לחצן ולהקים את הגביע.4.[קל להתקנה] - לחיות מחמד מתקן המים הוא קל להתקנה, אטום ספירלת הטבעת lock עיצוב לוודא שהכלב בקבוק המים אינו דליפה כלל.וכל חלק יכול להיות מפורקים בקלות לניקוי.5.[יישום רחב] - זה מושלם נייד הכלב נסיעות בקבוק מים עבור חיות מחמד, אשר מספק את צמא חיות מחמד עם 250ml / 8.5 עוז מים נקיים תוך כדי הליכה, טיולים ופעילויות חוצות אחרות.מפרט : חומר : ABSColor : צהוב כחול White Capacity : 250ml / 8.5 oz Size : 20x7x7cm / 7.9x2.7x2.7in Note : אל תשים האלה בגביע : שוקולד, סודה, חלב, וכו'.אל תלחץ על מתג כפתור קשה כאשר lock נעילה, או יכול להיות שבור.להשאיר את הכלב לשתות מתקן מים חמים מעל 80 מעלות, לא לשטוף עם dishwasher Packing כוללים : 1* כלב מים Bottle Note : בשל ההבדל בין צגים שונים, התמונות עשוי שלא לשקף את הצבע המקורי של הפריט.*להשוות את פירוט גדלים עם שלך, בבקשה לאפשר 1-3 ס " מ שגיאה, עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנות.

פרטים

Material:
ABS
Color:
Yellow Blue White
Capacity:
250ml / 8.5oz
Size:
20x7x7cm / 7.9x2.7x2.7in
Don’t put these in the cup:
chocolate, soda water, milk, etc.
Don’t push the switch button hard when the lock key is locking, or it may be broken. :
Keep the dog drinking dispenser of hot water over 80 degree, don’t wash with a dishwasher :
Packing include:
1* Dog Water Bottle :
Due to the difference between different monitors, the pictures may not reflect the actual color of the item. :
*Compare the detail sizes with yours, please allow 1-3cm error, due to manual measurement. Thanks for your understandings. :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!