• טרי
ASDDD נייד המשתנות לגברים ונשים נקבה לביש דליפת הוכחה בריחת המכנסיים לשימוש חוזר המשתנה שתן של נשים התיק נייד 1000 מ ל שתן לשקית איסוף שקיות שתן הנסיעות.

ASDDD נייד המשתנות לגברים ונשים נקבה לביש דליפת הוכחה בריחת המכנסיים לשימוש חוזר המשתנה שתן של נשים התיק נייד 1000 מ ל שתן

הערכות:
ILS 138.76

סחורה
זמין.

מוכן לשימוש : מגיע עם 1000ml שקית השתן ו אלסטי לחגורה, אשר יהיה קל לשימוש.זה נייד המשתנות המכנס מתאים קשישים והאדם סובל שלפוחית השתן דליפת או בריחת שתן.מתאים זקן וחולה, שברים, שיתוק, דלקת בדרכי השתן תדירות, דחיפות השתן, בריחת שתן.קל לשימוש : ללבוש על הגוף, כמו underpant, השופכן במורד הרגל, השקית שתן קשורות על הרגל התחתונה.יכול לזוז וללכת, ולא לפחד להרטיב את המכנסיים בגלל המטרד.רוטרי שתן שסתום,נוח לשימוש. (. ♥ ᴗ ♥)עבור בריחת שתן, חולים המרותקים למיטה, קשישים, מי קם בלילה הוא לא נוח.אנשים אשר סובלים שלפוחית השתן דליפת או בריחת שתן, זה המשתנה יכול לתת לך את החופש כדי לצאת לתקופות ארוכות יותר. (. ♥ ᴗ ♥)נפלא סיוע יבשת אנשים עם ניידות, הפרעות בדרכי השתן תדירות, לפרסם מבצעים, יש קושי ambulating לשירותים, וכו'.גם נהדר עבור נסיעה קמפינג. (. ♥ ᴗ ♥)נהדר עבור אנשים עם ניידות בעיה, פי תדירות, פגיעה להתאושש, יש קושי ambulating לשירותים, וכו'.גם נהדר עבור נסיעה קמפינג.מתאים עבור גברים&נשים, במיוחד קשישים, אנשים מי קם בלילה הוא לא נוח.כיצד להשתמש : 1. בבקשה פתח את השקית שתן עם מים או אוויר כדי למנוע את התיק להישאר ביחד.כאשר הצנתר הוא שטוח, בבקשה תסגור את זה עם מים חמים.2. לקשור את החגורה על המותניים ולצרף את משולש בד באזור הבטן.ואז להכניס את השופכה לתוך המשתנה משפך.3. בבקשה לחבר את שתי רצועות ארוכות של משולש בד בבד.כבה את הפליטה של שתן שקית ותולים את השקית שתן על המיטה, ולאחר מכן חבר את הקטטר את השקית שתן.אנא שימו לב : 1. בחולים עם אצירת שתן נאסר באמצעות פריט זה.2. אם קטטר שתן מופרדים, בבקשה להחזיק את השתן חיבור קו.3. הצנתר יכול ללכת דרך הרגליים כאשר השימוש.4. המסכים מכוילים באופן שונה, לכן הצבעים של המוצר המוצג בתמונות עשויים להיות שונים במקצת מן המוצר בפועל.בבקשה לגבי המוצר בפועל כסטנדרט.חבילה כוללת : 1 x 1000 מ " ל שתן התיק.1 x לטקס רך מעיל עם חגורה.1 x לטקס הצינור.(. ♥ ᴗ ♥)שתן אספן שקית קל לניקוי ועמיד לאורך זמן.ייחודי מרופד יוצר עדיף לאטום ואת נוחות מוגברת בהשוואה tipical המשתנות.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!