• טרי
הלבנת משחת שיניים, קרם-משחת שיניים, קצף ניקוי עמוק, לחץ, משחת שיניים, הלבנת שיניים, טרי הפה היגיינת הפה 60ml

הלבנת משחת שיניים, קרם-משחת שיניים, קצף ניקוי עמוק, לחץ, משחת שיניים, הלבנת שיניים, טרי הפה היגיינת הפה 60ml

הערכות:
ILS 5.94

סחורה
זמין.

איפור ניקוי קרמים.תוצרת ארה " ב או מיובאים.השפה מסיר איפור.ניקוי עמוק : זו עוצמה טיהור מוס מנצל את ניקוי חזק כוחו של נענע פחם במבוק.זה הכי טבעי יעיל חומרי ניקוי.משמש שטיפת פה או משחת שיניים : זה מנטה מוס ניקוי יכול לשמש מי-פה ומשחת שיניים.להחיל אותו סביב הפה לדבוק חומרים מזיקים להם שיניים.מרכיבים טבעיים : מכיל מרכיבים טבעיים כדי למקסם את היעילות, תוך מתן בטוח ונעים אוראלי ניקוי.הוא מכיל פחם במבוק, קסיליטול, מנטה עלים, אשר יכול לגרום לך לנשום טריים להפחית אוראלי ריח.תיאור מוצר : זה ניקוי, משחת שיניים יכול מיד כתמים מן השיניים שלך!חזקה ניקוי היכולת יכול בקלות לחדור אמייל כדי חלקיקי מזון, וגם כתמים עקשניים.מי פה או משחת שיניים : זה מוס ניקוי יכול לשמש מי-פה ומשחת שיניים.להחיל אותו סביב הפה לדבוק חומרים מזיקים להם שיניים.ניקוי עמוק : זו עוצמה טיהור מוס מנצל את ניקוי חזק כוחו של מנטה עלים, במבוק פחם.זה הכי טבעי יעיל חומרי ניקוי.מרכיבים טבעיים : מכיל מרכיבים טבעיים כדי למקסם את היעילות, תוך מתן בטוח ונעים אוראלי ניקוי.הוא מכיל פחם במבוק, קסיליטול, מנטה עלים, אשר יכול לגרום לך לנשום טריים להפחית אוראלי ריח.המוצרים כוללים : 1 x מנטה מוס משחת שיניים.

פרטים

מבחר לקוחות

BreathRx Starter Kit

ILS 37.48

Breath Rx טיהור משחת שיניים (4עוז צינור).Breath Rx עדין הלשון מגרד (2 פאק).Breath Rx אנטיחיידקי הלשון ספריי (2עוז בקבוק).Br

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!