• טרי
Lurrose צבע לשיער צבע מברשת מקצועית סלון שיער Balayage להדגיש גוון שיער מברשת צביעה במברשת מספרה שיער כלים עבור סלון הבית (שחור)

Lurrose צבע לשיער צבע מברשת מקצועית סלון שיער Balayage להדגיש גוון שיער מברשת צביעה במברשת מספרה שיער כלים עבור סלון הבית

הערכות:
ILS 10.48

סחורה
זמין.

זה צבע לשיער מברשת לא יקבל את השיער שלך תקוע על המברשת, אשר גורם צביעה הרבה יותר קל, יותר מסודר.זיפים חזקים מספיק כדי להחזיק את המוצר ולהפיץ אותו לתוך השיער, אשר מסייע סורקים את צבע דרך השיער שלך ולוודא לקבל כל גדיל.כלי זה יאפשר לך כדי לצבוע את השיער על קל ככל האפשר.את קצוות מחודדים של המברשת להתמודד עם שימושיים בשביל שחוצה את השיער והזיפים להחזיק צבע טוב החלים על השיער.מושלם עבור סלון, עיצוב שיער, DIY, בבית צביעה, לסמן כל טיפול שיער.תוכל להשתמש במברשת הזו כדי להלבין את השיער שלך לטובה, אבל זה קל מאוד לנקות לאחר השימוש.תיאור צביעת שיער צבע מברשת מקצועית סלון שיער Balayage להדגיש גוון שיער מברשת צביעה במברשת מספרה שיער כלים עבור סלון הבית ( שחור )תכונות צבע : שחור.חומר : ABS, ניילון.גודל : 18.8x5.9x5.9cm.תוכל להשתמש במברשת הזו כדי להלבין את השיער שלך לטובה, אבל זה קל מאוד לנקות לאחר השימוש.דוניה€תדאג זה את הזיפים שלו לא תיפול.זיפים חזקים מספיק כדי להחזיק את המוצר ולהפיץ אותו לתוך השיער, אשר מסייע סורקים את צבע דרך השיער שלך ולוודא לקבל כל גדיל.מושלם עבור סלון, עיצוב שיער, DIY, בבית צביעה, לסמן כל טיפול שיער.החבילה כולל 1 x Balayage גוון מברשת.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!