• טרי
WNSC אופניים שסתום הליבה תיקון כלי, שאינו מחליק את מרקם מעשי אופניים שסתום הליבה מסיר בשביל אופניים

WNSC אופניים שסתום הליבה תיקון כלי, שאינו מחליק את מרקם מעשי אופניים שסתום הליבה מסיר בשביל אופניים

הערכות:
ILS 112.50

סחורה
זמין.

אולטרה קל משקל של כ-9g/0.3 oz הופך אותו נוח לנשיאה ואחסון.השסתום הליבה ברגים הוא כלי נוח שנועד להסיר ולהתקין ו-Presta שסתום ליבות, כמו גם להסיר ולהתקין Presta שסתום מרחיקי.קטן ופרקטי כלי העיצוב, משושה טור צורה, קל לשימוש, פירוק ללא החלקה.ללא להחליק את מרקם קל המבצע, מתחילים יכולים גם לפעול בקלות.זה רב תכליתיים שסתום כלי עשוי מסגסוגת אלומיניום באיכות גבוהה חומר, אשר הוא חזק ועמיד.תכונה : 1. זה רב תכליתיים שסתום כלי עשוי מסגסוגת אלומיניום באיכות גבוהה חומר, אשר הוא חזק ועמיד.2. ללא להחליק את מרקם קל המבצע, מתחילים יכולים גם לפעול בקלות.3. קטן ופרקטי כלי העיצוב, משושה טור צורה, קל לשימוש, פירוק ללא החלקה.4. אולטרה קל משקל של כ-9g/0.3 oz הופך אותו נוח לנשיאה ואחסון.5. השסתום הליבה ברגים הוא כלי נוח שנועד להסיר ולהתקין עבור Presta שסתום ליבות, כמו גם להסיר ולהתקין Presta שסתום מרחיקי.מפרט : סוג פריט : אופניים פונקציה רב שסתום הליבה מסיר Tool Material : אלומיניום Alloy Product אורך : Approx. 5.4 ס " מ/2.1 in Application : ניתן להפרדה המקובלת האמריקאי שסתום הליבה מסיר, צרפתית שסתום הליבה מסיר צינור צמיגים, צרפתי שסתום הליבה מסיר הארכת מוט רשימת החבילות : 1 x אופניים שסתום הליבה מסיר.

פרטים

Item Type:
Bicycle Multi Function Valve Core Remover Tool
Material:
Aluminum Alloy
Product Length:
Approx. 5.4cm/2.1in
Application:
Detachable Conventional American Valve Core Remover, French Valve Core Remover, Tube Tire, and French Valve Core Remover Extension Rod
Package List:
1 x Bike Valve Core Remover :

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!