• טרי
TLC פיתוח צנצנת זכוכית, בקבוק עבור TLC רצועות (w/מדגם רצועות & מלקחיים כוח העבודה האזרחי.) קטן גלילי טנק לשכת 4.5 ס מ איי. די. AAdvance מכשירים (7.5 ס מ x 4.5 ס מ)

TLC פיתוח צנצנת זכוכית, בקבוק עבור TLC רצועות (w/מדגם רצועות & מלקחיים כוח העבודה האזרחי.) קטן גלילי טנק לשכת 4.5 ס מ איי.

הערכות:
ILS 46.42

סחורה
זמין.

צנצנת זכוכית/טנק TLC פיתוח מטרות.האם בנוחות מתאים TLC רצועות עבור elution.הקרקע המשותפת המכסה שלך תמשיך ממס אדים בשליטה מלאה, רווי בפנים.את גלילי הצורה של הבקבוק יהיה לעשות את זה קל יותר עבור המשתמש להסיר את צלחת TLC עם זוג מלקחיים לאחר פיתוח, בהשוואה מלבני או מרובע בפנים.קוטר פנימי 4.5 ס "מ, פנימי 7.5 ס" מ גובה.לראות תמונות יותר המידות.על 7.5 ס "מ צנצנת יהיה להתאים בנוחות עד 2.5 ס" מ x 8 ס "מ או 3 ס" מ x 7.5 ס " מ צלחות TLC.יכול לשמש גם רב-תכליתי כללי אחסון.בבקשה לבדוק את האחרים שלנו TLC מוצרים על ידי ביקור שלנו חנות צלחות, מנורות UV, זכוכית נימי צינורות, הכל במחירים הטובים ביותר הזמינים. תמצא מחיר נמוך יותר וגם ננצח את זה ב-10%.מדגם חינם TLC רצועות מלקחיים כלול עם הרכישה.צנצנת זכוכית/טנק TLC פיתוח מטרות.האם בנוחות מתאים TLC רצועות עבור elution.הקרקע המשותפת המכסה שלך תמשיך ממס אדים בשליטה מלאה, רווי בפנים.את גלילי הצורה של הבקבוק יהיה לעשות את זה קל יותר עבור המשתמש להסיר את צלחת TLC עם זוג מלקחיים לאחר פיתוח, בהשוואה מלבני או מרובע בפנים.קוטר פנימי 4.5 ס "מ, פנימי 7.5 ס" מ גובה.לראות תמונות יותר המידות.על 7.5 ס "מ צנצנת יהיה להתאים בנוחות עד 2.5 ס" מ x 8 ס "מ או 3 ס" מ x 7.5 ס " מ צלחות TLC.לראות תמונות להדגמה.יכול לשמש גם רב-תכליתי כללי אחסון.בבקשה לבדוק את האחרים שלנו TLC מוצרים על ידי ביקור שלנו חנות צלחות, מנורות UV, זכוכית נימי צינורות, הכל במחירים הטובים ביותר הזמינים. תמצא מחיר נמוך יותר וגם ננצח את זה ב-10%.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!