• טרי
UYIYE לסחוב את התיק על נינטנדו במתג, כבה כיסוי מגן שקית אחסון w/10 משחק חריצים לכרטיסים, כיס פנימי עבור נינטנדו מתג הבקרה שמחה-קון ואביזרים (אדום)

UYIYE לסחוב את התיק על נינטנדו במתג, כבה כיסוי מגן שקית אחסון w/10 משחק חריצים לכרטיסים, כיס פנימי עבור נינטנדו מתג הבקרה

הערכות:
ILS 25.48

סחורה
זמין.

【עיצוב חמוד】נינטנדו SWTICH מגן מקרה מורכב של איכות גבוהה PU + אווה חומר, סופר חמוד עיצוב, אביזר אידיאלי עבור כל SWTICH שחקנים.המתנה הטובה ביותר עבור חברים שלך, המאהב ואת המשפחה. 【מצטיינים קיבולת אחסון】את המתג התיק תוכנן עם קיבולת גדולה שטח אחסון, לא רק עבור החלפת יחידת ושמחה-קון, אבל יש גם כיס רשת בתוך לאחסון אביזרים כגון USB כבלים, אוזניות.משחק קלפים יכול להחזיק עד 10 כרטיסים כדי למנוע ביעילות את כרטיסי מלהיות אבוד. 【משתמש באיכות גבוהה חומרי השפעות】מוצר זה עשוי עמיד באיכות גבוהה אווה חומר PU עור בהיר, אשר מונע לכלוך, מים, זעזועים ושריטות ומספק הגנה מלאה. 【קצפת רכה הגנה】 הפנים עשוי רך מוברש חומר כדי להגן על המתג מפני נזק. 【נוח לנשיאה】מוצר זה עשוי משקל אווה עם חומר ספיגת זעזועים מעולה.שוקל רק 190 גרם.מגיע עם טיפול, אז אתה יכול להחזיק אותו בקלות מבלי לדאוג לגבי זה נופל כאשר נושא זה.אידיאלי לנסיעות, נסיעות, נסיעות עסקים, אחסון בבית וכן הלאה. 【מצטיינים קיבולת אחסון】את המתג התיק תוכנן עם קיבולת גדולה שטח אחסון, לא רק עבור החלפת יחידת ושמחה-קון, אבל יש גם כיס רשת בתוך לאחסון אביזרים כגון USB כבלים, אוזניות.משחק קלפים יכול להחזיק עד 10 כרטיסים כדי למנוע ביעילות את כרטיסי מלהיות אבוד.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!