• טרי
ברק קורפ התינוק לוחית סיליקון הפעוט צלחות יניקה מפית לחלק מנות לילדים ותינוקות מקשה אחת יניקה חזקה, BPA Free, מיקרוגל, מדיח כלים בטוחים (צהוב)

ברק קורפ התינוק לוחית סיליקון הפעוט צלחות יניקה מפית לחלק מנות לילדים ותינוקות מקשה אחת יניקה חזקה, BPA Free, מיקרוגל, מדיח

הערכות:
ILS 14.98

סחורה
זמין.

בבקשה ציין : יש 2 גרסה של זה צלחת אחת עם כוס יניקה והשני בלי, צלחת יישלח באופן אקראי.עצמית האכילה שלנו – פעוט צלחות מחולקות מושלם עבור הקטנים למידה עצמית להאכיל.את גודל mini 8.7x7.9x1 אינץ יכולה מתאים ביותר להאכלה מגשים.נהדר לשימוש על כיסא גבוה מגשים או שולחנות.עצמית הנקה – את גודל mini 8.7x7.9x1 אינץ יכולה מתאים ביותר להאכלה מגשים.נהדר לשימוש על כיסא גבוה מגשים או שולחנות. 100% סיליקון באיכות מזון שלנו - פעוט לוחית סיליקון להשתמש רק את האיכות הגבוהה ביותר חומר.כל סיליקון מוצרי BPA-חינם, PVC-בחינם, פתלטים-בחינם, BPS -חינם כדי להבטיח את הבטיחות של התינוק שלך.נוח - בזכות שאיבה, מאגר הצלחת בבטחה נצמד כמעט לכל משטח חלק, כולל גבוהה הכיסא מגשים.נוח יותר עבור הילדים, כדי להשיג האכלה עצמית מבלי לדאוג להם עושה בלגן על הרצפה או להפיל את הצלחות שלהם.עמיד - סיליקון אינו עיוות או נזק והוא יכול לעמוד חם וגם קר טמפרטורות.הוא גם עמיד בפני גיל, שמש, לחות, כימיקלים.אזהרה - זה נורמלי עבור סיליקון המוצרים מכילים ריחות.המוצרים שלנו הם בטוח ולא רעיל לאחר בדיקת איכות.לחשוף את הצלחת באוויר במשך 2-3 ימים והריח באופן טבעי להתפזר.שלנו ברווז חמוד צלחת של יניקה חזקה שומר את זמן הארוחה על השולחן ואת הרצפה.מחזיק את צלחת היטב במקום, היניקה עושה את לוחית מושלם עבור צעירים הפעוט לומד לגרוף, וגם חיסכון של ההורים יום לנקות את הבלאגן אחרי כל ארוחה.בגודל כ-8.7 אינץ מעבר, 7.9 אינץ 'גבוה, ו-1 אינץ' עמוק, שלנו הפעוט צלחת מתאימה ביותר highchairs.צורה חמוד עם מחולקת סעיפים לאפשר מספיק התזונתי של מזון מגוון על הקטנים שלך.גודל : 8.7x7.9x1 inch חומר : מזון-כיתה סיליקון.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!