• טרי
Hussh תלוי עריסה | מיטת תינוק, עריסה עבור הילדים, מעיינות, נדנדות, כותנה אורגנית. בקנה אחד עם אירופה נאן-EN 1130 בטיחות נורמות.

Hussh תלוי עריסה | מיטת תינוק, עריסה עבור הילדים, מעיינות, נדנדות, כותנה אורגנית. בקנה אחד עם אירופה נאן-EN 1130 בטיחות נורמות.

הערכות:
ILS 89.98

סחורה
זמין.

95% כותנה/5% יוטה.מיובאים.יום ולילה : תלייה העריסה לא רק עבור תנומה במהלך היום אבל מיועד יום ולא לילה.אתה יכול להשהות את עריסת תינוק בתוך הבית ליד המיטה שלך בלילה, אבל גם בסלון או בחוץ במהלך היום.התינוק שלך יכול לישון יום ולילה בעריסה עד גיל 6 עד 9 חודשים או במשקל של כ 20 ק " ג.ארגונומי : בקלות על ידי התאמת אורך החבלים אתה יכול להגדיר את הגובה של העריסה מתאים יפה ליד המיטה שלך או על סטנד-אפ סיעוד.ריפלוקס יכול להיות מופחת במידה ניכרת על-ידי מעט מטה את העריסה על ידי התאמת אורך החבלים.בטיחות : את Hussh תלוי העריסה מיוצרת בהתאם הולנדית בטיחות הצרכן המכון האירופי נאן-EN 1130 בטיחות נורמות.השימוש קוקוס סיבים בשילוב עם צמר הוא הבחירה הבטוחה עבור ילודים, תינוקות קטנים יותר מציעים את הטוב ביותר תמיכה מעולה שהעור שלך יוכל לנשים.מעט קעורה העליון מבטיח אפילו יותר עמדה יציבה עבור התינוק שלך.טבעי הוגן : העריסה שלנו נעשית באמצעות חומרים טבעיים בלבד כגון קוקוס, latex טבעי, ממוחזר צמר, 100% אורגני, מולבן כותנה (אורגני מאושר על ידי חייב), יוטה ו צבוע עץ.כל מערסלת את התינוק שלנו מבוצעים על ידי הולנדי ידיים, כי בחו " ל ייצור לעתים קרובות מדי כרוך העסקת ילדים או מצער תנאי עבודה.כך הוא עשה הסוציאליים במקומות עבודה.המחיר כולל את האביב מזרן נוח גרם של קוקוס-סיבי עם ממוחזר-צמר tufting ואת כיסוי נשלף רך של כותנה אורגנית.הכל התחיל עם הרעיון כי זה צריך להיות אפשרי כדי ליצור עיצוב זה מאפשר טבעי ויפה שינה עמוקה.כי העריסות שלנו יכול לקפוץ ולהקפיץ בו זמנית, התינוק שלך נרדם בקלות רבה.את קפיץ מתנדנד דומה מאוד את התחושה של לשכב ברחם.במיוחד בלילה, כאשר התינוק שלך הוא פתאום התעורר (רפלקס מורו), רך הקפצה של העריסה יעזור לתינוק נרדמת שוב בתוך זמן קצר בכלל.מושעה בעריסה עשוי 100% כותנה אורגנית, כפי שהן עץ, יוטה, קוקו סיבים, ממוחזר צמר.טהורה וכנה מרכיבים שהיית רוצה עבור כל ילד.אתה יכול להשהות את העריסה בתוך הבית, או בחוץ על עץ.אבל אתה גם יכול לתלות את זה שלנו מתנדנד סניף או הנפלא שלנו חצובה. "בדיוק כמו בבטן של אמא".

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!