• טרי
מכונית הר, TechMatte MagGrip אוורור מגנטי אוניברסלי רכב הר מחזיק עבור טלפונים חכמים, כולל ה-iPhone 7, 6, 6, גלקסי S7, S7 קצה שחור.

מכונית הר, TechMatte MagGrip אוורור מגנטי אוניברסלי רכב הר מחזיק עבור טלפונים חכמים, כולל ה-iPhone 7, 6, 6, גלקסי S7, S7 קצה

הערכות:
ILS 10.48

סחורה
זמין.

את חזקה מגנטים ניאודימיום של הרכב הזה הר הם מה שמפריד אותו משאר הבהמות.זה אוניברסלי רכב מגנטי בעל הר מייצר אינטנסיבי משיכה מגנטית להכיל את רוב טלפונים חכמים, כולל Samsung Galaxy S10, S9, הערה 9, הערה 8, i Phone XR, i Phone XS, i Phone XS מקס, i Phone 8, HTC 10, LG G5, One Plus 3 T, Google פיקסל.האיכות הגבוהה גומי בנייה של רכב הר עושה את זה מושלם עבור המכוניות שלך האוורור.זה מבטיח את הבסיס של הר תקיים החברה את פתחי האוורור, כדי לעזור לשמור על הטלפון החכם שלך במקום במהלך ברוב תנאי הנהיגה.סובב את הטלפון החכם שלך. וסיבוב התצוגה שלך כרצונך.הבסיס של מגנט הר נשארת קבועה לתוך פתח האוורור לוחות של המכונית שלך, לא זזה, המאפשר לכם לבחור את המיקום הטוב ביותר בשבילך.את עיצוב מינימליסטי של רכב מגנטי בעל הר אחד זה מאפשר לך למקם את צלחת מתכת גבו של כל טלפון חכם.המגנטי הר מחזיק טלפון הצלחת יש משטח חלק זה מתאים באופן מושלם הרכבה והחזקה של כל טלפון חכם במקום.זה האוורור אוניברסלי חכם מגנטי מכונית הר מחזיק הוא קל יותר לשימוש מאשר כל רכב מגנטי בעל הר בשל שלה פשוט ומינימליסטי עיצוב.יש חסון גומי בסיס מגנטי רב עוצמה הראש על החזקת טלפונים חכמים.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!