• טרי
כיסוי מלא נוזל הקרן, החלקה איפור בסיס קונסילר, יסודות, מט ללבוש קונסילר קרם שמנת, ממזער נקבוביות העור, מסתיר קמטים מתקדם אמיתי לחות הקרן (#4)

כיסוי מלא נוזל הקרן, החלקה איפור בסיס קונסילר, יסודות, מט ללבוש קונסילר קרם שמנת, ממזער נקבוביות העור, מסתיר קמטים מתקדם אמיתי

הערכות:
ILS 14.54

סחורה
זמין.

נוזלי קרמי יסוד : נוזלי היסוד הוא קל וקרמי, הקרן עולה על חלקה עם דמי מט שנמשך עד 24 שעות, מסתיר פגמים עבור חלק, נקי העור.מאוד קונסילר : זה כיסוי מלא קרן יכול מתקנת והמשלים פגמי העור כגון אחידות גוון העור, תחת חוגי עין.מספק חלק, ללא רבב הסוואה ultra-חלקה לסיים.לחות הנוסחה : את מרכיבי לחות להחזיק את הלחות של העור במשך זמן רב כדי לשמור אותו רך, רטוב.הלא-מתפשרת, קל משקל הפנים, בסיס מושלם כמו איפור הבסיס.לטווח ארוך איפור : על ידי שימוש זה קונסילר כיסוי מלא יכול בעליל מפחית את המראה של קווים עדינים קמטים, פגמים עבור מושלם לסיים.זמין ב 5 כיסוי מלא גוונים : חמישה צבעים זמינים, אתה יכול לבחור את נוזל הבסיס שמתאים את צבע העור.להחיל הקרן החל ממרכז הפנים, לטפוח בעדינות מספר פעמים על כיסוי מלא.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!