• טרי
עור כבל ארה ב פרמיה סיבוב עור חוט, עור אמיתי, 5 מ מ, 5 מטר (5.46 מילים) סליל, אחוי חינם, אידיאלי עבור תכשיטים (406 טבעי כחול)

עור כבל ארה ב פרמיה סיבוב עור חוט, עור אמיתי, 5 מ מ, 5 מטר (5.46 מילים) סליל, אחוי חינם, אידיאלי עבור תכשיטים (406 טבעי כחול)

הערכות:
ILS 17.84

סחורה
זמין.

עור אמיתי Cording.אולטרה-פרימיום, אולטרה - רך, חזק.עור כבל ארה " ב™ הוא הבחירה של היצרנים הגדולים ברחבי העולם.כ-5 מ " מ.צבע עשוי להשתנות בשל טבעי השונות בעור.דיוק לחתוך ממרכז להסתיר שלנו עגול עור כבל מציע את מיטב איכות ועקביות.נהדר עבור קליעת צמות, חרוזים, שרשראות, בסדר לשרוך, עגילים, שיער, קישוט, hatbands ועוד.שלנו עגול עור חוט עור אמיתי הוא הטוב ביותר זמין.שלא כמו כל השאר, אתה לא תמצא מודבק (משולבים) המפרקים שלנו כבל.משולבים עור יכול לגרום העיצוב שלך כדי לשבור יהיה להפחית את תוחלת החיים של העיצוב שלך.לא רק יכול משולבים עור כבל לשבור באופן בלתי צפוי, יש לו גם נטייה לפצל ו/או לקלף המפרק כאשר אתם עובדים עם כבל.שלנו יותר גדול מדפיסה, אתה עלול למצוא את הקשר.זה המקום להסתיר את הקצוות חדש להסתיר מתחיל.אנו משתמשים בקשרים להצטרף שלנו מסתיר כך אתה יודע איפה להצטרף הוא יכול לתכנן בהתאם עם פתאומיות, הפתעות בלתי צפויות במהלך ביצוע של העיצוב שלך או לאחר מכן.העור שלנו. כבל מיוצר לעלות על כל תקני רגולציה ברחבי העולם.שלנו המיתר הוא גם מוסמך על ידי יצרני לשימוש ילדים של תכשיטים.לא נועד לשימוש כמו שרוכי הנעליים.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!