• טרי
SOD Dismutase Superoxide קרם פנים אנטי-אייג ' ינג קרם הפנים לתקן קווים דקים & קמטים עבור חלק יותר, מוצק יותר & העור נראה צעיר יותר - Dismutase Superoxide תוספת קרם פנים (3.4 עוז)

SOD Dismutase Superoxide קרם פנים אנטי-אייג ' ינג קרם הפנים לתקן קווים דקים & קמטים עבור חלק יותר, מוצק יותר & העור נראה צעיר

הערכות:
ILS 32.98

סחורה
זמין.

אס. או. ד. DISMUTASE SUPEROXIDE קרם : ס. א. ד. החזקות ביותר אנזים המיוצר על ידי הגוף שלנו אשר מסדיר קולגן אלסטיים היווצרות כדי לשמור על עור עבה, חזק, חלק וגמיש.כל המרכיבים זה קרם פנים כל-טבעי, paraben-free.S.ו.ד. = סופר מרכיב : הוא נוגד חמצון רב עוצמה זה אוסף של רדיקלים חופשיים של חמצן (חמצן עם מסוכנת מזווג אלקטרון.רדיקלים אלו לגרום נזק חמצוני, זה מפחית את היכולת של התא כדי לשכפל את עצמו, ובכך אחראים על מה שאנחנו בדרך כלל מכנים "הזדקנות".S.ו.ד.סילוק תאים אלה, לשקם את היכולת שלהם להתרבות, נשארים "צעירים".להחזיר את השעון שלנו : טפש נגד קמטים קרם פנים נועד להיות מוחל על הפנים.בקשה שלנו, יום & לילה קרם הפנים שלך פעמיים ביום כדי לשפר את המוצקות, את הטון, את האלסטיות ומרקם העור שלך & לאחר 2-3 חודשים, כתמים חומים על קמטוטים סביב הפה והעיניים יכול להתחיל להצטמצם ולהיעלם.לכל סוגי העור - עדינה שלנו, סוד לחות קרם פנים יכול לשמש לכל סוגי העור, על ידי גברים ונשים.לשימוש חיצוני בלבד & אין להשתמש על פצעים פתוחים או פציעות.אין לך סיכון! : במשך 11 שנים, אנחנו ב " תוספת במקום, מספקים מוצרי בריאות טבעיים & טיפולים.אנחנו אף פעם לא מתפשרים על איכות המוצר.אם אתה לא מרוצה עם העור שלנו & מוצרי טיפוח, אנו ננפיק לך החזר כספי מלא או מוצר חלופי.DISMUTASE SUPEROXIDE : ס. א. ד. החזקות ביותר אנזים המיוצר על ידי הגוף שלנו אשר מסדיר קולגן אלסטיים היווצרות כדי לשמור על עור עבה, חזק, חלק, וגמיש.כל המרכיבים זה קרם פנים כל-טבעי, paraben-free!.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!