• טרי
MISUD 30Pcs תוספת זמן הארון לחץ על הציפורניים, נצנצים פס שחור קו הציפורניים שווא, בלרינה מלא כיסוי אקריליק ציפורניים טיפים עבור נשים ונערות (כתום)

MISUD 30Pcs תוספת זמן הארון לחץ על הציפורניים, נצנצים פס שחור קו הציפורניים שווא, בלרינה מלא כיסוי אקריליק ציפורניים טיפים

הערכות:
ILS 11.98

סחורה
זמין.

גודל משתנה - גדלים שונים בחר את הגודל הנכון ציפורניים על כל אצבע ומניחים בצד על מנת.הציפורניים הן בגודל על ידי מספר, ציין מתחת לציפורן.דבק הכרטיסייה יישומים : לנקות ציפורניים, בחר את הגודל המתאים.בחר דבק הכרטיסייה ומתאם עם נבחר מסמר גודל & לקלף את גיליון.החל דבק tab כדי הציפורן הטבעית, לחץ על & חלקה, מתקלפת הסרט.יישר ציפורניים עם קוטיקולה לחץ בחוזקה מתחיל באמצע, ואז כל צד.בקלות קובץ מרחב התפר להחליק את הרכס.לא קובץ טבעי הציפורניים.דבק יישום : לנקות ציפורניים, בחר את הגודל המתאים.החל דבק לקצה.למרוח שכבה דקה של דבק הציפורן הטבעית.לחץ & להחזיק במשך 5 שניות.בקלות קובץ מרחב התפר להחליק את הרכס.לא קובץ טבעי הציפורניים.טיפים עבור הסרת : שלב 1 : שימו את הציפורניים במים חמים למשך 2 דקות, אשר יהיה להסיר את הציפורן מדבקה קל יותר.שלב 2 : אל תסיר את זה בפתאומיות אשר יכולים להשאיר איזה סימן של ציפורניים מדבקות על הציפורן שלך פני השטח ולפגוע הציפורניים שלך.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!