• טרי
דלוקס 150PCS סמן צבעי מים סטים עט, אמנות ומלאכות ציוד ציור ערכות אמנות תיבת, צבעי מים, עטים, עפרונות, צבעי גואש, עפרונות צבעוניים, נפוץ כלים, מספריים, דבק, מחדד (א)

דלוקס 150PCS סמן צבעי מים סטים עט, אמנות ומלאכות ציוד ציור ערכות אמנות תיבת, צבעי מים, עטים, עפרונות, צבעי גואש, עפרונות צבעוניים,

הערכות:
ILS 17.25

סחורה
זמין.

150 PIECE יוקרה להגדיר אמנות - art ציוד לציור, ציור, וכו'.בקופסאות פלסטיק - הוא מתנה נהדרת עבור ילדים ומבוגרים.נייד בקופסת פלסטיק - אחת בקופסת פלסטיק יכול לאחסן את כל האמנות פריטים ולשמור אותם נקי ומסודר.זה גם נייד, אז אתה יכול בקלות לקחת אותו לכל השראה המקום.מתנה נהדרת - זה אמנות להגדיר מספק שעות של אמנותי כיף, היא מתנה נהדרת עבור ילדים ומבוגרים.רב - פונקציונלי החליפה כוללת : אלה 150 יצירות אמנות הערכה כוללת : קופסה של ילדים הציור של סטים, כולל צבעי מים עט, עפרון צבע, ציור שמן עט, מוצק, אבקה עוגה, קצר צבע עיפרון, נייר, מכחול, סקיצה עיפרון, דבק, מחדד, מחק, צבעי מים עט, סרגל, מהדק נייר, צבע, התאמת דיסק כיסוי, ספוג, בלוק הציור..כל אלה הם בקופסא פלסטיק.הערה : חלקים קטנים - כולל חלקים קטנים, לא על אמנות ערכות לילדים מתחת 3 שנים של גיל.תיאור מוצר : מולטי-פונקציונלי החליפה כוללת : אלה 150 יצירות אמנות הערכה כוללת : קופסה של ילדים הציור של סטים, כולל צבעי מים עט, עפרון צבע, ציור שמן עט, מוצק, אבקה עוגה, קצר צבע עיפרון, נייר, מכחול, סקיצה עיפרון, דבק, מחדד, מחק, צבעי מים עט, סרגל, מהדק נייר, צבע, התאמת דיסק כיסוי, ספוג, בלוק הציור..כל אלה הם בקופסא פלסטיק.נייד בקופסת פלסטיק - אחת בקופסת פלסטיק יכול לאחסן את כל האמנות פריטים ולשמור אותם נקי ומסודר.זה גם נייד, אז אתה יכול בקלות לקחת אותו לכל השראה המקום!הערה : כולל חלקים קטנים, לא על אמנות ערכות לילדים מתחת 3 שנים של גיל.גודל חבילה : 33.5 * 26.5* 4 סנטימטרים/13.2*10.4*1.6 in Package כולל : 208 יוקרה אמנות סטים (36 צבעי מים, עטים, 24 עפרונות צבעוניים, 12 צבע גואש, 24 עפרונות צבע, נפוץ כלים, מספריים, דבק, מחדד, וכו'. ).

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!