• טרי
דלת הארון מגנטים,אולטרה דק מגנטי הדלת לתפוס נירוסטה מגירה מגנט לתפוס על דלת הזזה סגירת ארון מטבח קרוב ארון דלת הארון תפסים מגנטיים חומרה (3 סטים)

דלת הארון מגנטים,אולטרה דק מגנטי הדלת לתפוס נירוסטה מגירה מגנט לתפוס על דלת הזזה סגירת ארון מטבח קרוב ארון דלת הארון תפסים

הערכות:
ILS 6.04

סחורה
זמין.

רק 4 מ " מ עבה עם מגנט כוח של 15lbs.מגנטי זה במגירה הבריח דק מספיק כדי לא להיות לב.גם חזק מספיק כדי לשמור על דלת ארון, מגירה, מכסה הזזה דלת ארון הבגדים או duette התריסים מוגפים.מושלם עבור ארונית דלתות בתוך קרוואן.דבק חזק : זוגי-צד דבק חזק מספיק כדי להישאר בארון סגור ללא קידוח בורג חורים כדי להבריג את זה.חיסכון בזמן וגם להגן על היקרים שלך בארון מפני נזק.גם לספק ברגים עבור ההתקנה שלך. (לפני ההתקנה, אתה צריך לנקות את השטח של המלכוד, ארון דלת שאתה מתכוון לדבוק.גם בבקשה לסגור ולפתוח את הדלת אחרי 12 שעות כדי להפוך את דבק מתחם לדבוק גם על משטח זה.).עוצמה כוח מגנטי מבוא מגנטי זה הדלת לתפוס בתים יחיד מגנט כדי להחזיק את כל הזמן פותח ארון מטבח דלתות או מגירות סגורות, מתאים לשימוש על הדלת אשר הבריח או ציר הוא חסר תועלת.נראה עמידות לטווח מבוא האלה שטוח מגנטים עבור ארונות עשויים ממתכת, חומר נגד קורוזיה, נסדק, עמיד יותר לאורך זמן מאשר פלסטיק אחד.את דלת הארון קרוב יותר מגיעים גם עם פלדת אל-חלד הרכבה באיכות גבוהה ברגים.אתה לא צריך לדאוג לגבי הבורג בקלות שבור על תהליך ההתקנה שוב.מה שאתה מקבל. מבוא 10 x מגנטי הדלת לתפוס; 40 x ברגים; 20 x דו-צדדית דבק (לפני ההתקנה, אתה צריך לנקות את השטח של המלכוד, ארון דלת שאתה מתכוון לדבוק.גם בבקשה לסגור ולפתוח את הדלת אחרי 12 שעות כדי להפוך את דבק מתחם לדבוק גם על משטח זה.).מפרט טכני : חומר : מגנטי חזק גודל : 41mm * 17 מ "מ * 2.5 מ" מ משקל : 25g באמצעות שיטות : ★לאשר את המיקום כדי להיות מותקן ולנקות את פני השטח של דלת הארון. ★מקל דבק דו צדדי בנפרד על שני גיליונות ברזל ( לא מקל על סיבוב מגנט פני השטח ). ★לתקוע את דלת הארון ולחץ בחוזקה כדי להבטיח קשר הדוק. ★אחרי 10 דקות (חשוב מאוד), סוגרים את הדלת ולבדוק את זה.החבילה כוללת : 3/5/8/10 סט מגנטי הדלת פקקים (1 סט incluede 1x הדלת פקק סט,2 x מדבקות,4 x ברגים).

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!