• טרי
Sweeby התינוק בלול עם שער גדול במיוחד לול לתינוקות ופעוטות ותינוק בטיחות ילדים פעילות מרכז התינוק הגדר באזור Packable על וחיצוניות.

Sweeby התינוק בלול עם שער גדול במיוחד לול לתינוקות ופעוטות ותינוק בטיחות ילדים פעילות מרכז התינוק הגדר באזור Packable על וחיצוניות.

הערכות:
ILS 269.99

סחורה
זמין.

אל תדאג ילדים זוחל.אוקספורד בד עמיד למים וקל לניקוי.משחררת אמהות ידיים ונותן תינוקות חופשי ובטוח גדול במיוחד playard!.בלעדי פטנט עיצוב - זה בלעדי פטנט העיצוב של Sweeby.עבור תינוקות, תן להם את הדרך שלו החוצה, והם חושבים על זה כמו על העולם שלהם, לא כלא.זה בטוח פעילות המרכז מאפשר לי זמן לעשות את עבודות הבית, או משהו אחר תוך שמירה על עין על התינוק שלך.הלול הוא עשוי מתכת צבוע אולטרה עבה צינורות פלדה, ללבוש עמידים אוקספורד חומרים חזקים בד רשת לוחות קיר.יש מספיק מקום עבור הילד שלך כדי לזחול, לעמוד, לשחק, לישון ולעשות מה הילד רוצה לעשות, ילדכם לא מרגיש כלוא בכלוב!עם הגדר, אתה יכול לשכב, לצפות בטלוויזיה, שיחות טלפון, וכו'.את דק מלוטש רשת ניילון חזק, קשוח, לא לחתוך את הקטנות העור, והוא לא מפחד של כוחות חיצוניים.את חסון רשת ניילון עמיד, הוא לא צריך להדאיג אותך את התינוק בועט את זה. כל האביזרים עשויים באיכות גבוהה חומרי גלם, BPA-חינם, ללא עופרת, העור ידידותי בד.אנו מספקים ללקוחות מוצרים טובים יותר ולעזור לכם בכל עת.Sweeby גדול במיוחד playard עבור הפעוט מתאים במיוחד לשימוש פנימי וחיצוני.בשביל אמא, סבתא, זה קל להיכנס ולצאת מתי שזה לא נוח לטפס על הלול, ואין שום מכשול.להגדיל את עובי צינור פלדה, זה לא יהיה מעוות.אנחנו לא רוצים שום בעיות איכות לקרות לך.אפילו במקומות ציבוריים, בטיחות הדלת עם מנעול מספק גישה קלה עבור אמהות ומונע תינוקות בטעות לטפס החוצה.מותק של הבית השני - בגודל של התינוק לשחק מטר 79 x 71 x 27 ס " מ.איך אנחנו יכולים לעשות יותר טוב מבחינת איכות? - הבתולה חומר PVC חזק יותר פלסטיק ממוחזר מונע פלסטיק שבירה. אפילו אם מבוגר נשען על זה. Sweeby המותג מתמקד בפיתוח של יותר סוגים שונים ופונקציות של התינוק מוצרים לספק להורים עם יותר נוחות תחת ההנחה של הבטחת שלומם ובריאותם של תינוקות.עשוי 100% בתולה החומרים, למעט פסולת חומרים ממוחזרים. שביעות הרצון שלכם הוא הדאגה שלנו.בד אוקספורד אינו רעיל, וזה מתאים יותר עבור התינוק לבחור בסדר וחלק בד.את חלל גדול יכול להכיל משפחה, האוקיינוס כדורים וצעצועים בו.העובי של צינור פלדה מוכפל, אשר יכול לשאת משקל של אדם מבוגר.BPA-free, mercury-חינם, ללא עופרת ולא רעילים.

פרטים

מבחר לקוחות

מידע

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי בודד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. תהנה מקניות מקוונות לרמה חדשה!